Skocz do zawartości

umawianie się a Punkt 7 Regulaminu


MAXO17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pragnę zasygnalizować pod rozwagę:

 

Złagodzenie punktu 7 zakazującego ogłoszeń o spotkaniach dla nie będących w Klubie.

 

a1. Nie można przeczytać o takich spotkaniach -będąc 'gorszym' użytkownikiemforum -nawet gdyby czlowiek chciał przyjechać - brak wstępu.

 

a2 Brakuję (moje osobiste wrażenie) spotkań użytkowników BMW - regionalnych takich jak w Szczecinie (chociażby przy KFC). Taka integracja forumowiczów może wyjść forum tylko na dobre.

 

a3 A zamykanie postów proponujących Termin Spotkania- to nie wyjdzie Forum na dobre

 

a4 Może na stronie głównej wydzielić podrozdział Spotkania i Zloty - i tam dawać posty o propozycjach terminach.

 

pozdrowienia

 

EDIT: 16:45 15 listopada2006

 

Zasygnalizowałem, dziękuję za szybkie i konstruktywne odpowiedzi. Oczywiście że się zapisze do Klubu, chociażby po to aby móc czytać te posty klubowe.

Edytowane przez MAXO17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Jesteś zbyt krótko na forum żeby wiedzieć skąd taki zapis w regulaminie.

 

Zauważ też że takie spotkania być może wyszłyby na dobre forum, ale już niekoniecznie na dobre klubowi. I takie sytuacje miały w przeszłości miejsce dlatego na tym forum można się umawiać na spotkania organizując je wraz z członkami BMW Klub Polska. Niestety taka jest smutna rzeczywistość - jak komuś dasz palec to rękę Ci odgryzą... W Poznaniu i okolicach mamy kilku klubowiczów (w tym dwóch moderatorów) więc jeśli chcesz zorganizować takie spotkanie to napisz do nich. A jeszcze lepiej - zapisz się do Klubu i w pełni korzystaj z różnych spotkań i atrakcji... :wink:

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...

 

to może i ja coś dodam od siebie... :mrgreen:

 

to może tak...

 

a1. Nie można przeczytać o takich spotkaniach -będąc 'gorszym' użytkownikiemforum -nawet gdyby czlowiek chciał przyjechać - brak wstępu.

 

jeśli spotkanie jest ogólne... to jest informacja na ogólnym forum...

przykładem jest... szczecin... czy warszawa... :mrgreen:

 

więc nie widze problemów... by nadal wypełniać regulmin... i proponować spotkania "za pomocą" klubowiczów... :twisted2:

 

a2 Brakuję (moje osobiste wrażenie) spotkań użytkowników BMW - regionalnych takich jak w Szczecinie (chociażby przy KFC). Taka integracja forumowiczów może wyjść forum tylko na dobre.

 

były propozycje... by spotkać się w Wawie... i miejsce było do uzgodnienia wspólnie na forum...

i jak sie okazało... na takie spotkanie nie wielu przychodzi forumowiczów... a bywało... że nikt z poza klubu nie przyszedł... :mrgreen:

 

a3 A zamykanie postów proponujących Termin Spotkania- to nie wyjdzie Forum na dobre.

 

jak narazie... jakoś mimo zamykania... forum istnieje... :mrgreen:

 

a4 Może na stronie głównej wydzielić podrozdział Spotkania i Zloty - i tam dawać posty o propozycjach terminach.

 

a może poprostu... wypełniać wymogi regulaminu... :mrgreen:

 

pozdrawiam

cosmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy kij ma 2 konce .

 

lepiej sie spotkac w gronie klubowiczow i pewnych osob niz sie umowic z przypadkowymi "bandziorami" ktorzy sie zapisali na forum , i czekaja aby sie spotkac i przy okazji skroic autko.

 

prosze zle nie zrozumiec mojej wypowiedzi ale teraz sa takie czasy ze latwo mozna stracic dorobek swojego zycia.

 

dlatego jestem za zlotami i spotami z osobami ktore sie zapiszą do klubu. ja rowniez po nowym roku planuje sie wpisanie do klubu , teraz mam troche wiecej wydatkow na koniec roku i nie mam zabardzo funduszy.

 

miło mi bedzie stać sie pełnowartosciowym klubowiczem BMW KLUB POLSKA :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na Twoim miejscu wysłałbym wniosek wcześniej. Zresztą dostaniesz tak jakby 1 miesiąc gratis :mrgreen: za te same pieniądze.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy kij ma 2 konce .

 

lepiej sie spotkac w gronie klubowiczow i pewnych osob niz sie umowic z przypadkowymi "bandziorami" ktorzy sie zapisali na forum , i czekaja aby sie spotkac i przy okazji skroic autko.

 

prosze zle nie zrozumiec mojej wypowiedzi ale teraz sa takie czasy ze latwo mozna stracic dorobek swojego zycia.

 

dlatego jestem za zlotami i spotami z osobami ktore sie zapiszą do klubu. ja rowniez po nowym roku planuje sie wpisanie do klubu , teraz mam troche wiecej wydatkow na koniec roku i nie mam zabardzo funduszy.

 

miło mi bedzie stać sie pełnowartosciowym klubowiczem BMW KLUB POLSKA :modlitwa:

to gdzie ty mieszkasz ze bandziory schodza sie na spoty milosnikow marki

PAL GUME NIE DUSZE

BMW KLUB SZCZECIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam w malopolsce , ale zalozmy taka sytuacje ze umowie sie z 3 uzytkjownikami forum ktorych nieznam maja po 2 , 3posty ale maja chec spotkac sie gdzies w krakowie . ja podjezdzam witam sie po chwili dostaje w leb od jednego i bach..... pozbywam sie auta i jest :cry2:

 

oczywiscie to czarny scenariusz ktory jednak sie moze zdazyc.... ja wole dmuchac na zimne niz pozniej lamentowac :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak by kazdy do spotkan tak podchodzil to nigdy zaden spot by sie nie odbyl bo kazdy by sie bal, a powiem ci szczerze ze najlepsze znajomosci zawiera sie wlasnie przez przypadek i mysle ze prawie kazdy sie z tym zgodzi

podam ci przyklad z wlasnego zycia

jak kupilem moje E32 jak wszyscy wiedza jest biale i ktoregos pieknego dnia stoje na skrzyzowaniu i przelatuje takze biala E32 wiec duzo nie myslac dawaj za nia dorwalem ja na swiatlach otwieram szybe koleszka tez otwiera chwila gadki i zjezdzamy na bok i przegadalismy cos kolo 5 godzin na mrozie i znajomosc trwa do dzisiaj taka to wlasnie historia

PAL GUME NIE DUSZE

BMW KLUB SZCZECIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były propozycje... by spotkać się w Wawie... i miejsce było do uzgodnienia wspólnie na forum...

i jak sie okazało... na takie spotkanie nie wielu przychodzi forumowiczów...

 

a na spotkanie nieklubowe przyjechalo tylu forumowiczow, ze problem byl ze zmieszczeniem sie na parkingu. na dodatek wszystko odbylo sie bardzo kulturalnie.

DIESEL POWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
a na spotkanie nieklubowe przyjechalo tylu forumowiczow, ze problem byl ze zmieszczeniem sie na parkingu. na dodatek wszystko odbylo sie bardzo kulturalnie.

parking parkingowi nierówny... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pawelkrak" troche zaufania...pozatym oglaszasz sie ,ze :!: "zawieziesz na slub".. :!: .a nie boisz sie ,ze ktos cie fikcyjnie zamowi? :!: tak naprawde zawsze jest ryzyko. :!: .nawet jak jedziesz mozesz byc tak zbajerowany przez kogos ze dobrowolnie lub sila ktos cie wyjmie z auta :!: ..

:!: moja rada...nie badz "mietki" :cool2: :cool2:

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na spotkanie nieklubowe przyjechalo tylu forumowiczow, ze problem byl ze zmieszczeniem sie na parkingu. na dodatek wszystko odbylo sie bardzo kulturalnie.

parking parkingowi nierówny... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

masz racje ten byl wyjatkowo duzy a i tak ledwo sie zmiescilismy.

DIESEL POWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
masz racje ten byl wyjatkowo duzy a i tak ledwo sie zmiescilismy.

widzę, że kolega żartu nie załapał i bardzo chce pokazać, że umawiając się poza tym forum jest, jest ciekawiej :mrgreen:

nie szkodzi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

umawiając się na forum mpowera na ich zlot też będzie więcej osób :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Edytowane przez GR

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ... ale na slub to przewaznie jade do kogos do domu a nie na parkingu czy gdzies w ciemnej uliczce.czy jakims podejazanym parkingu.

 

zresztą , kazdy mysli jak chce ..... :D i tak postepuje....

 

ja jednak wole sie zapisac do klubu i wowczas bede czul sie pewnie.

 

bmw to nie opel czy fiat gdzie moze przesadzam bo kto kradnie 10 letniego kadeta czy uno lub golfa ale BMW to juz mozna sie pomylic.. zwlaszcza ze ostanio modne sa E34 :nienie:

 

moze jestem wrazliwy ale mam rodzine i mam dla kogo zyc , poza tym nie pracuje na auto ktore maja mi buchnac za 2 minuty. skoro sobie kupilem bmw to mam zamiar sie spotkac w gronie uzytkownikow zrzeszonych ... to jest moje zdanie i zapewniam was , ze bede sie czul pewniej w gronie 30 klubowiczow niz 2 czy 5 poza klubem ... oczywiscie bez urazy.

 

w koncu kazdy robi co uwaza... to jest moje zdanie i tyle :roll2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spotkania mozna sie umawiac ... na innym forum - nie wiem czy moge podac nazwe - zebym nie byl scigany...

 

jest dzial zloty i spotkania - i tak sie organizujemy...

 

 

jezeli ktos jest chetny to w miare regularnie organizujemy takie spotkania w naprawde milym i kulturalnym gronie w krakowie - wiecej informacji na priv.

 

ps - do moderatorow - to nie jest reklama!!! jezeli chcecie to zapraszam kogos z klubu na jakis spocik do krakowa - tak jak zapraszalismy przedstawicieli np. BMW klub tarnow - i byli naprawde milo zaskoczeni :mrgreen:

 

 

 

ps2 - wlasnie przez takie glupie przepisy mase osob opuscielo forum - i to nawet ludzie majacy po 2 tys postow - przenisli sie na inne fora - czy to jest dobre - osadzcie sami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps2 - wlasnie przez takie glupie przepisy mase osob opuscielo forum - i to nawet ludzie majacy po 2 tys postow - przenisli sie na inne fora - czy to jest dobre - osadzcie sami

 

jak ktos sie obraza i robi drugie forum to jego sprawa, nie sadze aby to w jakikolwiek sposob godzilo w tych co chca byc w bmwklubie albo na forum bmwklubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
ps2 - wlasnie przez takie glupie przepisy mase osob opuscielo forum - i to nawet ludzie majacy po 2 tys postow - przenisli sie na inne fora - czy to jest dobre - osadzcie sami

 

jak ktos sie obraza i robi drugie forum to jego sprawa, nie sadze aby to w jakikolwiek sposob godzilo w tych co chca byc w bmwklubie albo na forum bmwklubu

Nie, nie... jeszcze od czasu do czasu wpadną i powytykają palcami, sami nie wiedząc co, niby "żartem" (vide Kubica)

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps2 - wlasnie przez takie glupie przepisy mase osob opuscielo forum - i to nawet ludzie majacy po 2 tys postow - przenisli sie na inne fora - czy to jest dobre - osadzcie sami

 

Tak tylko ze te dwa tysiace postow wnioslo mniej dla forum niz chociazby 500 postow innego uzytkownika ktory pisze z sensem. Jakosc nie znaczy ilosc. :twisted2: Nawiasem mowiac na forum jest tylko siedmiu "bajkopisarzy" ktorzy przekroczyli 2000 postow. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak :

 

-osoby majace tak duzo postów zazyczaj znaja sie na tym o czym pisza i wiedza co pisza - i daja innym rady oparte na swoim nierzadko wieloletnim doswiadczeniu z samochodami - czesto nigdzie indziej takich rad i informacji nie idzie zdobyc

 

-ludzie wchodza na to forum po to zeby uzyskac informacjie nt BMW ( naprawy , obslugi , mozliwosci , tuningu itd) ...

 

= jak odejdą ludzie dajacy rady , to nikt na forum wchodzil nie bedzie - bo po co => forum umrze jak dinozaur ....

 

wiec gadanie ze tacy uzytkownicy nie sa potrzebni to bzdura - bo to forum istnieje dzieki nim ... a jak nie wierzycie to wprowadzajcie dalej tak "irracjonalne" zasady to zostanienie na forum sami :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
-osoby majace tak duzo postów zazyczaj znaja sie na tym o czym pisza i wiedza co pisza

Ta... np. Dixi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

to nikt na forum wchodzil nie bedzie - bo po co => forum umrze jak dinozaur ....

Wróżysz, stawiasz tarota, horoskopy ?... da się z tego wyżyć ? :mrgreen:

 

wiec gadanie ze tacy uzytkownicy nie sa potrzebni to bzdura - bo to forum istnieje dzieki nim ... a jak nie wierzycie to wprowadzajcie dalej tak "irracjonalne" zasady to zostanienie na forum sami :duh:

nie rozumiem nic z tego:

1. Łukasz nie napisał nic takiego co zasugerowałeś

2. Większość swoich postów mógł natłuc w części klubowej, bo np. tak jak ja - woli pisać tam

3. Jakie dalej ? Była jedna i jest ciągle ta sama... chyba, że znów zajrzałeś do szklanej kuli...

 

Jest gdzieś mod\admin ?

szkoda miejsca na dyrdymały

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.