Skocz do zawartości

Bmw e91 2006 szara nawigacja CIC , jak uruchomić mapy?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, 
szukam pomocy / porady / info jak aktywować nawigacje CIC? Wcześniej miałem dużą CCC, została zmieniona na dużą CIC z auta 2011 e90 wraz z Combox'em. Wszystko zostało dobrze przełożone, wszystkie funkcje działają (bluetooth, usb, aux i etc.). Czytałem różne sposoby aktywacji, ale nie wiem jaki jest najlepszy / bezpieczny.. W razie czego mam również vin auta z jakiego była zdemontowana navi CIC.

Dziękuje wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Musisz zmienic vin w cic, na ten z twojego auta, dopisac kody fsc albo zakupic adapter co maskuje vin. Najlepiej poszukac kogos kto w tym siedzi. Jesli zadajesz tego typu pytanie, sam sobie z tym nie poradzisz. Poszukaj na necie. Cic. Retrofit itp, tematy przewalkowane dawno. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kkx5 napisał(a):

Musisz zmienic vin w cic, na ten z twojego auta, dopisac kody fsc albo zakupic adapter co maskuje vin. Najlepiej poszukac kogos kto w tym siedzi. Jesli zadajesz tego typu pytanie, sam sobie z tym nie poradzisz. Poszukaj na necie. Cic. Retrofit itp, tematy przewalkowane dawno. 

Dziękuję za odpowiedź, temat adaptera nie wchodzi w grę, nie chcę żadne nie oem rozwiązania. Przeczytałem dużo angielskich stron na ten temat i największa zagwozdka jest z tymi certyfikatami fsc.. Zmienić vin jest już łatwiejszym tematem, jest do zrobienia za pomocom FsTool. Jest może ktoś na forum kto mógłby pomoc, nawet zdalnie poprowadzić mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.