Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

podaj lepiej linka z allegro :)

 

O allegro się nie otarła - i dobrze :mrgreen:

 

czyli jesteś żywym przykładem na to że OKAZJI NIE MA, albo zapłacisz normalne pieniądze albo po zakupie te i kolejne pieniądze utopisz w swoim wymarzonym zakupie :)

 

Dokładnie tak.

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luki19921 - Dzięki, że mnie uświadomiłeś z opłatami, zapomniałem, że pow. 2l opłaty są astronomiczne.

 

Obliczyłem, że dla auta o pojemności powyżej 2l w cenie 50tyś zł trzeba zapłacić prawie 11tyś zł za opłaty (myślę czy to udźwignę).

Analogicznie jak wyżej opłaty za BMW o poj. <2l opłaty wyszłyby troszkę ponad 3tyś.

 

Wg Was opłaca się aż tyle dokładać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia tyle dać za same opłaty, handlarze mają w lepszej cenie auta z taką pojemnością bo kombinują z akcyzą , albo rzeczoznawca zaniża wartość albo pojazd specjalny czyli różne eksperymenty typu pojazd do przewozu pieniędzy itp. Z drugiej strony kupić taką z polskiego salonu w dobrym wyposażeniu to graniczy w cudem więc chyba nie masz wyjścia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M47

Nie chciałem N47 z wiadomych względów.

Fajnie bo jest ciszej, sztywniej jak w E46.

Co do 18 stek to już się boje. Zobaczymy czy będzie wyrywać kierownicę na koleinach jak w E46.

 

Z koleinami to pewnie kwestia opon, dasz 225 będzie ok, na 245 będzie ciężko no i mulasto... W mojej byłej denerwował mnie słabiutki układ wspomagania i ciężko wchodzące biegi (manual) ale te modele tak niestety mają... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 255/35/18 :duh: i nie wiem na razie czy można do tej felgi mniej założyć.

Co do układu wspomagania tu już się przyzwyczaiłem w E46 - tak samo ciężko, ale z drugiej strony uważam to za zaletę. Wsiadając do Yarisa żony gdzie wspom. jest elektrycznie przy parkowaniu jest fantastycznie, natomiast przy większych prędkościach zaczynam się bać...

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M47

Nie chciałem N47 z wiadomych względów.

Fajnie bo jest ciszej, sztywniej jak w E46.

Co do 18 stek to już się boje. Zobaczymy czy będzie wyrywać kierownicę na koleinach jak w E46.

 

Z koleinami to pewnie kwestia opon, dasz 225 będzie ok, na 245 będzie ciężko no i mulasto... W mojej byłej denerwował mnie słabiutki układ wspomagania i ciężko wchodzące biegi (manual) ale te modele tak niestety mają... :cry:

 

 

kolego ja mam u siebie 19' 235 przód i 255 tył jak dobrze pamiętam, nic mi w koleinach za bardzo nie przeszkadzało tyle że trzeba jechać cały czas na "czujce" no i jest twardo niestety przy takiej feldze nie ma prawie opony a to co jest niemal nie ma amortyzacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak z przodu w prawej części nie zgrywa się z maską , błotnik przód pasażera jest jakby jaśniejszy ale to tylko tak na oko, zapytaj o to właściciela, nie ma wzmianek o bez wypadkowości , na moje oko nie jest to bezwypadkowy egzemplarz o ile to dla Ciebie istotne :) tak na marginesie smutne to auto , takie nijakie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego to na foto nikt nie potwierdzi, ale takie ogólne wrażenie sprawia że cukiereczkiem nie jest , jak masz wydać 60 tyś na smutne auto to może spokojnie,:)

 

na srebrnym lakierze trudno coś ukryć, zaraz odcień ucieka, ziarno troszkę inne więc widać będzie ale dopiero na miejscu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.