Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

od kierowcy, co z tego przecież to logiczne że za te pieniądze nie trafi się nie dotkniętej e90 w ładnym kolorze i względnym wyposażeniu, na miejscu się oceni czy to jakaś masakra czy lenistwo blacharza któremu się nie chciało poustawiać szpar po malowaniu, opcję bezwypadkowy to 95% z automatu zaznacza :) możemy podywagować a zdaje się że auto sprzedane jakby ktoś się zastanawiał czy warto oglądnąć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kolego zobacz dokladnie zdjecie z boku samochodu,widac jakie sa nie rowne szczeliny :duh: :D .Jak to jest bezwypadkowy to ja jestem steve wonder .Pozdrawiam

 

Szpara przy błotniku z lewej faktycznie nierówna, wychodzi na to ze błotnik był przesunięty, widać nawet wzgledem listwy progowej.

 

Jednak u siebie w tym miejscu mam nieco wiekszą (choć po całej długości równą) szparę tak gdzieś o 1..1.5mm na oko, ale drzwi jak i błotnik na 100% nie ruszane. Sam byłem na to bardzo wyczulony, ale zanim sie oceni, trzeba sprawdzić co tam się działo (jeśli ładna, warta uwagi sztuka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam zamiar kupic od brata E91 z silnikiem N52B25 (2006). Lecz po przeczytaniu kilku dyskusji na temat tlokow i glowicy, zaczynam sie martwic, czy to jest dobry pomysl.

Samochod ma przebieg okolo 125 tys. km i miedzy wymianami oleju (12 tys. km) nie dolewa ani kropli. Pytanie jest, czy mam sie w mojim przypadku martwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha bym z tym blotnikiem nie byl tak jednoznaczny, montaz nawet fabryczny w BMW potrafi byc mocno nie rowny w e90 a F3X to juz stalka.

 

@represiv : Jezeli bedziesz dbal, wymienial olej co 7 tys, i raz na 50 tys czyscil silnik chemicznie bedzie ok. Glowica to pikus. JEstem w tym przypadku, mi silnik brak 1L/1500 km po wymianie odmy bylo 1L/2500 km, po procedurze czyszczenia silnika 1L/7000 tys a po zmianie oleju na gestszy jestem na 1L/9000 km (czyli dobrze)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Oglądal może ktoś tą sztukę

vhttp://allegro.pl/bmw-320d-m-pakiet-e91-xenon-skora-piekna-lift-i5635502848.html

Auto zacnie sie prezentuj, przebieg "ciekawy " - jutro po vin zweryfikuje

Mpakiet - ori ?

VIN - F214621

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Oglądal może ktoś tą sztukę

vhttp://allegro.pl/bmw-320d-m-pakiet-e91-xenon-skora-piekna-lift-i5635502848.html

Auto zacnie sie prezentuj, przebieg "ciekawy " - jutro po vin zweryfikuje

Mpakiet - ori ?

VIN - F214621

 

Po pierwsze w tym roczniku nie bylo modeli z 177KM silnikiem tylko z 184KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest prawdopodobnie Efficient Dynamics 163KM, auto z moich okolic a golf V z tego konta jest z mojego miasta, szukałbym dalej niestety :) fabrycznie miał koło 16 spoke 268 a to zdaje się z m-pakietem nie wychodziło z salonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kwota wyliczona przez profesjonalną agencję celną - nie jestem w stanie zapłacić akcyzy gdyż nie mam obecnie pieniędzy na pokrycie tego kosztu"

 

brzmi conajmniej dziwnie .. no chyba, że ma komorników na karku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem na opłacenie akcyzy jest określony termin chyba 14 dni, musi mieć zachodnie blachy bo nie zarejestrujesz auta nie opłaconego, kombinacja mocna.

 

Nie ma to jak kupić krowę a nie mieć kasy na łańcuch... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcyza wyliczona na 3k czyli od wartości ok. 16k ???

 

wartość 3800 e przy kursie 4.24 daje akcyzę 3000 zł kwota niby zakupu to faktycznie tylko 16 100 zł ale za to wyliczona przez profesjonalną firmę :) na swoim koncie ma wystawione auto za dwa razy tyle igranie z ogniem , na samochód umowa podpisana była ponad rok temu wiec zapewne trzeba będzie ją przepisać na kolanie za to jest paragraf i przy odrobinie pecha cofnięcie rejestracji w urzędzie komunikacji, można się samemu zapakować w armatę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby można byli legalnie się poruszać po kraju trzeba mieć ważny dowód a to auto napewno takiego nie ma!

Sam przegląd i ubezpieczenie nie wystarczy!

3 tyś.zl za akcyzę jest ok, liczysz sumę netto minus akcyza.

Kolega niedawno płacił za 330xd z 06 (e91) 2900zl.

 

Możesz mi wytłumaczyć, co to znaczy suma netto minus akcyza ?

Taki egzemplarz powinien kosztować min 10.000EUR, czyli sama akcyza nie wyjdzie ok 8k ? (oczywiście wyliczona i zapłacona zgodnie z prawem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wartość auta (z kalkulatora AC dowolnej ubezpieczalni) od tego odejmujesz 30% i powstała wartośc x18.6% i to z powodzeniem przechodzi

 

....jeśli nawet na umowie/rachunku/fakturze jest kwota równa lub wyższa wartości rynkowej ? No mnie się wydaje, że tą procedurę można zastosować gdy mamy na umowie/rachunku/fakturze kwotę mniejszą (czyli nie do końca prawdziwą :? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.