Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy popatrzeć na Ebay, da się dostać 335i w tym roczniku w tych pieniądzach. Spokojnie.

Mój znajomy w 2008 roku kupił Range rovera w full opcji, nie wiem czego to auto nie miało, z silnikiem 4.4 306 km od BMW. Sprowadzone ze stanów. Wtedy auto miało niecały rok (2007) i przejechane 7k mil. Wyglądało jak nowe, bezwypadkowe. Kupił je na Florydzie od bankiera, któremu interes nie poszedł. Miał tam znajomego, który mu znalazł to auto. Za wszystko łącznie z wysoką akcyzą samochód wyniósł go 140k PLN, gdzie ceny w Polsce zaczynały się od 300k PLN.

Także okazje są i w Stanach jest dużo taniej.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak zgadza sie, to oczywiscie 328i , sorki za zamieszanie, ale ja to uzywam zamiennie, bo kumpel z Premium Selection mowil, ze amerykanskie 328 to odpowiednik 330i w Europie, choc oczywiscie to tylko uproszczenie, bo silniki sie jednak roznia.

 

 

Natomiast wracajac do tematu, zgadzam sie z Mlodzikiem18...

 

W USA nietrudno znalezc swietny samochod za cene za ktora w Europie dostaloby sie samochod o 2 lata starszy, wiec juz w miare wysluzony (4 letnie auto to oczywiscie mloda rzecz, ale u nas dopiero samochody w takim wieku mozna kupic za przywoita cene -, ewentualnie jeszcze 3 letnie).

 

Chociaz i tak dla 98 % polskiego spoleczenstwa dawanie 70 tys za 4 letnie auto to bylby absurd ^^, ale coz my kochamy Bmki, wiec musimy tyle placic.

 

 

Dzisiaj bylem jeszcze poogladac nowe BMKi w salonie i zamawialem cos w serwisie. Koles z ASO sam sprawdzil kartoteke i VIN i powiedzial, ze auto jest bajka.

 

Zatem mozna kupic cos dobrego.

 

Tylko zawsze jednak sprawdzcie w ASO pojazd...

 

Wtedy nie trzeba Carfaxa jechac, bo w ASO WSZYSTKO sprawdza :

 

- stan blacharki

- podwozie

-silnik

- elektronike

- skrzynie

- zawieszenie

itp itd

 

Nie ma szans zeby np nie wykryli, ze auto jest zlepem czy cos, ale trzeba te 600 zl za taka usluge dac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

 

Aha i jeszcze jedno - mam kumpla co mial 335i z 2007 r (salonowe)....Chcial za nie 90 tys...totalne zero realnego zainteresowania. W koncu sprzedal przez salonowy komis po ciezkich targach za 78.

 

Jakbym miał sprzedać swoje 4 letnie auto za 78.000 zł to bym wolał żeby zgniło w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vystelior, podaj nr VIN swojego nabytku, to forumowy "Leon Zawodowiec" Loona Thic przedstawi ci prawdziwy obraz samochodu. W USA są dużo tańsze samochody, prawda, ale sprowadzanie bezwypadkowych jest nieopłacalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego

Ja kupowałem dokładnie rok temu E91, myślałem, że wszystko będzie ok, upatrzyłem w DE E91 z grudnia 2006, full opcja, za 16000 euro, samochodzik chodzi superek,

ale, szukałem w Polsce i niestety, każdy modele oglądany to 100 % dzwoneczek, oczywiście mały nie mały ale był bity. Mój tez myślałem że bez dzwoneczka, ale jednak musiał jakaś kraksa zaliczyć (są odcienie lakieru na zderzaku ale światełka oryginalne są, więc nie wielki dzwoneczek heh).

zwróć uwagę na podpory silnika, łączniki, które widać czy nie są popękane, składania elementów no i lakier na słoneczku wygląda, bo widać odcienie.

Rozglądałem się za 330 ale nie w tej cenie, i nie wierze ze ktoś ma tak tanie autka które są nie kolizyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vystelior, podaj nr VIN swojego nabytku, to forumowy "Leon Zawodowiec" Loona Thic przedstawi ci prawdziwy obraz samochodu. W USA są dużo tańsze samochody, prawda, ale sprowadzanie bezwypadkowych jest nieopłacalne.

 

Znam prawdziwa historie samochodu. Nie tylko sprawdzilem Carfaxem, ale jak mowilem mam znajomego co robi w Premium Selection w salonie...On mi juz to auto sprawdzil drugi raz swoimi dojsciami...

 

Wszystko jest jak mowil wlasciciel. Auto jest calkowita igla , poza tym, ze byl zmieniany jeden blotnik i drzwi.

 

Pytam sie w ASO przed zakupem czy trzeba to zmieniac, oni na to, ze lakier jest praktycznie jak fabryczny...

 

Reszta samochodu jest w stanie fabrycznym - idealnym.

 

Np BMW 328i z 2008 w stanie absolutnie idealnym mozna w USA kupic za 20-22 tys dolarow jak zloto.

 

Bismorj

 

Witaj

 

Auto mialem sprawdzane 2 (!) w ASO, w tym raz u znajomego...wszystko jest jak ma byc, przod, tyl , konstrukcja - 100 % oryginal, sam jestem czlowiekem dosyc ostroznym, wiec musialem byc pewny wydawanej duzej kasy.

 

Jak mowilem dostalem oferty z Premium Selection 330i z 2007 za nieco ponad 70 tys, ale sam ten znajomy mi powiedzial, ze jego propozycje wymiekly przy moim aucie.

 

Co do dzwonkow - jak sam mowisz, maly dzwon - typu zderzak, drzwi czy blotnik to jest nic praktycznie, a juz cena auta troche spada zawsze - jak jest uczciwy sprzedawca.

 

W Niemczech nie oplaca sie kupowac benzyniakow, bo stoja jednak drozej niz u nas (te mocne), chociaz biorac pod uwage, ze tam ceny poczatkowe sa najczesciej znacznie zawyzone - roznica moze nie byc az tak duza.

 

 

335i

 

Masz coupe, wiec powinien stac wiecej niz sedan, nawet w Polsce... Chociaz mowie moj znajomy chcial 90 tys za sedana , wystawial przez 3 miesiace i mial raptem kilka telefonow - ile jest do spuszczenia.

 

Jak potrzeba kasy i chce sie sprzedac mocnego benzyniaka w Polsce to trzeba dac przyzwoita cene, bo inaczej mozna i rok czekac.

 

BTW jak tam osiagi tego 335i ? Wciska w fotel konkretnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Mi ubezpieczyciel w grudniu 2010r. wycenił auto na 120 tys zł (a wiadomo, że lubią zaniżać) więc, te ceny, które podałeś są super okazyjne.

Co do osiągów - w fotel wciska, ale czy konkretnie to już zależy z czym porównujesz. Raz próbowałem się z 330i to nie miałem zbytnio co z nim robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tyle, ze wtedy auto bylo jeszcze 3 letnie. Chociaz i tak cena wysoka. Teraz Twoje auto moze byc warte gdzies ok 95-100 tys....ale musialbys miec duzego farta zeby w Polsce sprzedac , nawet Twoje drozsze coupe za ok 100 tys. Oczywiscie biorac pod uwage, ze masz salonowe i bezwypadek, bo przeciez jak auto bylo sprowadzane czy cos to juz cena leci.

 

Takie sa reala w Polsce niestety.

 

Moj znajomy kupil w 2007 super popularne i trzymajace cene w Polsce auto - VW Passat 2,0 TDI 170 km Highline - totalne Full z DSG , serwisowane w ASO, bezwypadek. Dal 145-150 tys. Teraz moze za nie wziac gora, gora 55 , moze 60 tys przy bardzo dobrych wiatrach. Niestety na nowych autach sie traci i to mocno, a na benzynach jeszcze bardziej.

 

 

 

 

Ja sobie nawet nie wyobrazam jak to musi chodzic, rzeznia 306 km- 400 nm od 1300 do 5000 - to jakis kosmos parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Ja sobie nawet nie wyobrazam jak to musi chodzic, rzeznia 306 km- 400 nm od 1300 do 5000 - to jakis kosmos parametry.

 

Jeżeli masz wersję 258km to sądzę, że ĄŻ takiej wielkiej różnicy nie ma jak Ci sie wydaję ;)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś musiałby by byc niespałena rozumu żeby trzyletnie 330 -335 oddawac za 70-80 tys zł.

Jak nowe bogato wyposażone kosztowało 300-330 tys.

 

330i nowa sie kupi za 210 z dobrym wyposazeniem. Nie mowilem o 3 letnich, tylko o 4 letnich, a to duza roznica.

 

Sproboj sobie w Polsce sprzedac 4 letnia 330i za 90 tys....jak moj znajomy probowal 335i sprzedac za tyle przez 3 miesiace i zero zainteresowania (a wystawial chyba w kazdym mozliwym miejscu).

 

Dostalem z Premium Selection 2 oferty 330i z 2007 za 71-4 tys do wziecia (auta od pierwszego wlasciciela, serwisowane w ASO). A w USA ? 3 letnia 328i w stanie idealnym sie kupi za 22 tys dolarow. Tam auta sie tansze o 30-40 %. Nie ma co porowynwac rynku np niemieckiego do amerykanskiego.

 

Chociaz musze dodac, ze te oferty z Premium Selection nie byly jako nowe po 250-70 tylko wlasnie po 200-210 tys zl.

 

 

Zent Jak sprawdzisz auto w ASO to wszystko o nim wiesz. Dodatkowo Carfax.

Edytowane przez vystelior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą tylko w jednym punkcie, auta benzynowe warto kupować z USA, ale to się skończyło pod koniec 2008r, dolar drogi, doliczywszy cło, akcyzę, vat wychodzi cena jak za europejską wersję. Jeśli dałeś 80tzł za 2009r, to gratuluję znajomych z ASO, a tobie dobrego samopoczucia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

No i co z tego że w USA samochód jest za 20 tys doalrów skoro:

http://import.usaautosystem.pl/celne.html

+ kontener 500-1000 dolarów

 

Z 20 tys robi sie 30 tys dolarów. A t już bardzo średnia cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą tylko w jednym punkcie, auta benzynowe warto kupować z USA, ale to się skończyło pod koniec 2008r, dolar drogi, doliczywszy cło, akcyzę, vat wychodzi cena jak za europejską wersję. Jeśli dałeś 80tzł za 2009r, to gratuluję znajomych z ASO, a tobie dobrego samopoczucia.

 

hehe a ty ciagle swoje :P....uwazasz, ze w dwoch ASO zle sprawdzili auto + dane z Carfaxu ? Btw kupilem za 7x. Auto bylo bite lekko, wiec w USA wartosc bylaby znacznie nizsza....

 

 

Moj znajomy ostatnio kupil 5 czy 4 letnie S8 za 115 tys, tu w ASO tez sie pomylili ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w moim pierwszym poście :)

 

Jestem zainteresowany zakupem używanej E90. Mam do wydania MAXYMALNIE 50.000. Rozglądam się raczej za bezwypadkowymi modelami. interesują mnie diesle - 318 143km, 320 150km, 320 163km, 320 177km. Raczej ciężko będzie o 177 z tego co się orientuję.... Czy jest duża różnica między 143 a 163? A między 122 a 143? Choć raczej nie jestem za zakupem 122km, chyba za słaby troszkę :)

Auto chcę kupić w kraju, bo raczej nie mam czasu na samodzielny wyjazd do Niemiec czy Holandii. Interesuje mnie również rocznik 2007, jak się uda 2008, ostatecznie jakby było naprawdę dobre to 2006. Czy według Was w tej cenie znajdę coś godnego uwagi a nie "bezwypadkowego" składaka ? tu mam ciekawą ofertę, tyle że grafit =/ http://otomoto.pl/bmw-318-2-0diesel-143km-po-oplatach-C18409277.html a jakoś mi ten kolor nie leży, wolałbym czarne albo srebrne :) super byłoby auto z navi, w skórze (ciemnej koniecznie) w manualu, z wszystkimi systemami bezpieczeństwa + Parktronikiem :)

 

A jak nic nie znajdę może AR 159 JTS 150km? ;D

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poczatku produkcji z 2,0 to maksimum 40 tys, jezeli samochod jest w idealnym stanie.

 

Nie przeplacaj. Za 50 tys z 2,0 to na lajcie kupisz z 2007 roku model. Nawet jeden forumowicz pisal, ze za 50 tys zl kupil 320d - 3 letnie - stan po kontroli w ASO - bardzo dobry.

 

Ja z BMW Premium Selection dostalem oferty na dwie 330i z 2007 za 71-74 tys do wziecia (salonowe auta w bardzo dobrym stanie).

 

Dodatkowo diagnozowalem w ASO auto z ogloszenia - 330i z 2007 (salonowe, Polska- wyszlo, ze drzwi i blotnik malowane- lakier OK, reszta stan bdb)- poczatkowo koles chcial 78 tys ! Ale jak przyszlo co do czego to zgodzil sie na 68 za te malowane drzwi i blotnik (ale reszta auta na zicher).

 

Za 50 tys mozesz spokojnie wymagac model z 2007 r z silnikiem 2,0 w stanie bardzo dobrym, jak nie idealnym.

 

Nie boj sie tego jak auto mialo leciutki dzwon, to obniza wartosc, a w zasadzie jezeli blacharka jest dobrze zrobiona to wszystko jest w porzadku.

 

Zawsze sprawdz samochod w ASO przed kupnem , w koncu 50 tys za uzywke to kupa kasy. Czy tam ewentualnie wez ze soba jakiegos speca- mechanika z profesjonalnym miernikiem lakieru i koniecznie trzeba widziec podwozie, jak jest cale oryginalne to znaczy, ze auto nie mialo zadnego duzego dzwona.

 

Z 2,0 benzyna to stoja najmniej...za 50 to raczej kup 2,0 d 177 km.

 

Targuj sie, jak ktos chce sprzedac auto to musi cos spuscic.

 

Takie moje spostrzezenia po dwu miesiecznych poszukiwaniach swojej E90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhkm. Mozesz kupic nawet ponizej 50k Zl super Auto, tylko nie pal sie oddrazu na zakup szukaj luznie.

Ten co sie pali, nie kupi nigdy nic dobrego.

 

Ja ci radze lepiej poswiecic czas, i jechac za kraj, w polsce nic dobrego nie kupisz....

 

Ja kupilem z 01.2008 za 10600€ 325d. Pelen Serwis w ASO. Wszystko nowe, z dobrej reki, osobiscie poznalem sprzedawce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez brazy ale jesteś mega śmieszny... Twój znajomy to, twój znajomy tamto...

 

Po takich cenach jak Ty piszesz to tylko bajkopisarze kupują i sprzedają samochody. Jeżeli Tobie się udało to super :cool2: Ja osobiście sciagalem w US dwa Porsche dwa lata temu, wtedy się opłacało ale dzisiaj już nie. Poza tym o ile takie marki jak Porsche, Bentley, Aston Martin itp. Są sprzedawalne mimo pochodzenia zza oceanu to BMW nikt nie chce kupować stamtąd. Moj znajomy dał dwa miesiące temu 145 000pln za E92 330i 2008 rok, 80 000 przelotu - auto igła. Według mnie, ASO i wieku innych osób wcale nie przeplacil. A jeżeli twój znajomy 335i sprzedał za 78 000 czy jakoś tak to musiał to być ładny ulep...

Za chwile napiszesz ze za 120 000 można mieć M3 a za 150 000 Nowe 911. Jeśli tak to ja poproszę odrazu oby dwa :)

 

To jak jak jeden kolega z forum sprzedawał E91 330d '07 za 99 000 - wiele osób myślało ze nie sprzeda a jednak poszło. DOBRE samochody się zawsze sprzedadzą...

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.