Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś mówi że do zakupu 15 letniego auta nie trzeba profesjonalnych narzędzi to sam pcha się na minę.

Negocjowanie ceny że względu na zużycie świec zapłonowych jest lekko naciągane Ale ok.

Wystarczy wsiąść z właścicielem. Z narzędziem diagnostycznym typu Ista by dowiedzieć się praktycznie wszystkiego o podzespołach elektronicznych i po części mechanicznych pojazdu. Błędy misfire pojawiają się i na niższych obrotach w pamięci. To ostatni etap oglądania pojazdu już po odsianiu cofanych I bitych więc zostaje kilka na Polskę. Typowe usterki danych silników opisane są w danych tematach nie potrzeba przeklejam I pytać 100x o to samo wystarczy poszukac. Odrobienie kluczyka to okolice 500 zł nie 1000 Bo nawet w aso jest to znacznie mniej niż 1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy

Gwarantuję ci, że za klucz pilot do e46 zapłacisz w każdym ASO tyle samo, różnic się może cena kodowania.

Klucz kosztuje 900 zł i koniec kropka dealer ci go nie sprzeda za 300 zł. Za tyle to może zapasówkę plastikową.

A czemu mam zmienić ASO? :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorabiałem wysyłkowo bo nie było z autem + z docięcie grota zapłaciłem 270 zł + 100 zł za czyszczenie pamięci kluczyka (dorabiałem na używce oryginału). Ceny z rachunkiem .


http://www.moto-tronik.pl/


więc nie wiem skąd wam się takie ceny biorą, ale jak "podnieca" kogoś zapis na fakturze ASO i tylko za to drożej woli zapłacić to jego wola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiła zmiana auta , poprzednie już nie jest aktualne. Na oku mam teraz E90 330xi w manualu z 2005 roku . Świeżo sprowadzone że Szwajcarii i podobno do końca było tam serwisowane i są na to papiery. Cena to 29 000, Ca sądzicie ? Przebieg to 220 000 podobno też udokumentowany. O co warto zapytać przed zakupem i co sprawdzić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nastąpiła zmiana auta , poprzednie już nie jest aktualne. Na oku mam teraz E90 330xi w manualu z 2005 roku . Świeżo sprowadzone że Szwajcarii i podobno do końca było tam serwisowane i są na to papiery. Cena to 29 000, Ca sądzicie ? Przebieg to 220 000 podobno też udokumentowany. O co warto zapytać przed zakupem i co sprawdzić ?

 

Chłopie wszystko, wszystko trzeba sprawdzić jak nie chcesz włożyć sumy 5-cyfrowej po zakupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Weź pod uwagę to, że on musiał opłacić akcyzę 18,6% i sam zarobić. Takie drobnostki. Maksymalnie dał za nie 5,5k franków.

Wchodzimy na mobile.de wpisujemy 330 i NAJNIŻSZE auta od 6-7k EUR.

e90 330 jest nierealne w dobrym stanie w takiej kwocie bez wyłożenia ostrej sumy na start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Auto jest od osoby prywatnej więc chyba nie ściągał jej żeby zarobić. W kraju od ponad pół roku , sprzedaje bo rodzina się powiększa czy coś takiego. Może trochę podejrzane że tak szybko

No to świeżo sprowadzone czy pół roku :o

Co nie zmienia faktu, że przy tej cenie trzeba się pilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak navi, skrzynia maual, radio business tlumaczy cene. Poza tym prezentuje sie ladnie. Jedno sie nie trzyma. Auto bezwypadkowe a malowany tylny blotnik i drzwi.

 

jakie to ma znaczenie, że jest malowany tylni błotnik i drzwi? to jest auto z 2005 roku, sam kupując swoje bezwypadkowe 330xi w ori mpakiecie miałem malowane przednie drzwi i maskę. Samemu niedawno dałem do malowania przedni błotnik bo było na nim malutkie ognisko rdzy i chcąc mieć dobrze zrobioną robotę musiałem malować element. Totalnie nie rozumiem negowania tego, że auto jest bezwypadkowe tym, iż miał cokolwiek malowane. Po tygodniu robienia tras na autostradzie można mieć pełno odprysków na masce, zderzaku a i na drzwiach ostatnio znalazłem.


Auto wygląda dobrze i po przedzwonieniu do gościa pokusiłbym się o wykupienie jego historii.


Nie klei mi się za to totalnie sprzedawanie auta po 6 miesiącach od zakupu z powodu powiększenia rodziny, nie klei mi się kolor blendy (trzeba sprawdzić po VINie czy miał sportową), shadowline (można było zamówić bez mpakietu ori?) i felgi mpak z serii F (kto je dokładał i skąd się wzięły). Te pierdoły nie mają większego znaczenia ale warto zapytać, to że sprzedaje po 6 miesiącach również nie ma znaczenia - gdyby ktoś chciał się doczepić ale historia taka, że warto ją przyjąć z przymrużeniem oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wszystko sie zgadza panowie. Ja rowniez jestem z tych co nie sadza aby 13letnie auto nie mialo malowanego elementu ale sprzedajacy o tym nadmienia wiec na pewno nie jest to malowanie ze względu na ryski czy kamyki bo o tym sie nawet nie wspomina w ogloszeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest od osoby prywatnej więc chyba nie ściągał jej żeby zarobić. W kraju od ponad pół roku , sprzedaje bo rodzina się powiększa czy coś takiego. Może trochę podejrzane że tak szybko

Jak szukałem e90 w 2014 roku to na 4 obejrzane 3 były sprzedawane z powodu powiększenia rodziny i wszystkie 3 były sprowadzone w okresie krótszym niż rok od sprzedaży i wszystkie okazały się ostryi przewałami. Można wnioskować, że nabycie BMW za granicą wpływa na przyrost naturalny lepiej niż 500+. A tak serio to te bajki wciskanane przez cichoceimnych handlarzy stają się już nudne

***** ***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.