Skocz do zawartości

e39 99 i błotnik


520i

Rekomendowane odpowiedzi

normalnie brazylijski serial o moim aucie..... :-)

Zachciało mi się wymienić prawy błotnik- bo se zgnił- choć mu nie kazałem.....

Podczas montażu nowego - ustawianiu szpar - trzeba było go nagiąc dośc mocno w okolicach reflektora. Widać wyrażnie to na zdjęciu - w okolicacjh otworu montażowego - oryginalnego jest dziura zrobiona przez norweskiego idiotę. O co chodzi? Wymieniłem zderzak latem - pasował jak ulał bez naginania - po prostu plug'n'play. reflektory pasują plug'n'play.

to dlaczego ten idiota zrobił drugi otwór i gdy przykręcę ten błotnik na ten otwór właśnie - szpary pasują idealnie?  

nie krytykujcie kolorów. Elementy maluje sprayem z kolorem dorobionym w PL. Auto niedługo powinno pójśc do odświeżenia...

Tak nawiasem: całkiem niedawno odkryłem skąd ucieka mi olej z silnika. Okolice podstawy filtra oleju mokre - dodam dla ułatwienia...

Nie zgadliście.... Uszczelka wymieniona. tyle że mi osobiście nie chciało się robić, to zleciłem warsztatowi w PL. Zrobili , ale nie dokręcili śruby na przewodzie olejowym Vanosa.......

k..wa m....ć .....

IMG_20240323_135241.jpg

IMG_20240323_135246.jpg

IMG_20240325_094752.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Może błotnik miał wadę, albo auto było po kolizji i nie trzyma wymiarów. Wymieniałem u siebie błotnik "made in Taiwan" i spasował się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Fuser napisał(a):

auto było po kolizji

nie tu. auto od razu idzie na złom. Policja robi adnotację stosowną. Byłoby po kolizji i wszystkie elementy pasują bez przeróbki?????

Mam nowy zderzak (widać po kolorze farby), reflektory pasują na fabryczne otwory, błotniki które wymieniałem - akurat prawą stronę tam gdzie jest czujnik temperatury...

wszystko pasuje w oryginalne otwory....

 

Edytowane przez 520i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.