Skocz do zawartości

Wygląd head-up


Pejti35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam może ktoś coś w tym temacie ogarnia czy jest możliwość zmiany wyglądu HUD w F10 2011r ? Z ciekawości wcisnąłem przełącznik HUD na około 10 sekund, następnie wyskoczył mi tryb testowy różnych obrazów i zaciekawił mnie jeden z nich ale nie wiem jak go zakodować 

IMG_2124.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roczniku w zależności od wersji licznika i wyposażenia możesz dokodowac sobie na hudzie czytanie znaków, tempomat, kierunkowskazy i multimedia. 

Edytowane przez gom3z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik mam zmieniony na 6WB początkowo miałem z nim problemy bo nie chciał działać mi aktywny tempomat i martwe pole w lusterkach po paru próbach udało się to jednemu chłopakowi ogarnąć i to zakodować. Mam ten hud jeszcze pomarańczowy i z czystej ciekawości pomyślałem czy mogę mu zmienić wygląd na inny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bbmw napisał(a):

Jak masz pomarańczowy to musisz go zmienić na nowszy. 
to zdjęcie z katalogu? 

Tak z katalogu ale jak zrobię tryb testowy hud to pojawia mi się to ze zdjęcia powyżej i myślałem że jest opcja zmiany tego. No to nic zostaje szukać nowszego i to podmienić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem f10 528xi z 09.2011 i miała pomarańczowy (tak jak wcześniej było w e60) ... zmieniałem cały HUD bo chciałem właśnie biały kolor.

nie pamiętam od kiedy była zmiana, może ktoś na forum podpowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bbmw napisał(a):

miałem f10 528xi z 09.2011 i miała pomarańczowy (tak jak wcześniej było w e60) ... zmieniałem cały HUD bo chciałem właśnie biały kolor.

nie pamiętam od kiedy była zmiana, może ktoś na forum podpowie?

Dużo roboty z podmianką  co tam trzeba ściągać ?  Myślę że wezmę i też to wymienię tylko muszę zlokalizować po nr jaki będzie właśnie z białym kolorem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
15 godzin temu, Pejti35 napisał(a):

Tak z katalogu ale jak zrobię tryb testowy hud to pojawia mi się to ze zdjęcia powyżej i myślałem że jest opcja zmiany tego. No to nic zostaje szukać nowszego i to podmienić 

No to jak?
jesli pojawia sie to co powyzej to... czego oczekujesz?

Po prostu wyswietlane funkcje zaleza od tego co jest wlaczone.

Jak wlaczysz nawigacje i bedziesz na zjezdzie to wyswietli sie to co wyzej (ta droga z pasami ruchu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, luk_byd napisał(a):

No to jak?
jesli pojawia sie to co powyzej to... czego oczekujesz?

Po prostu wyswietlane funkcje zaleza od tego co jest wlaczone.

Jak wlaczysz nawigacje i bedziesz na zjezdzie to wyswietli sie to co wyzej (ta droga z pasami ruchu)

Aktualnie mam taki z pomarańczowym i myślałem ze jak są opcje w trybie testu to da się to zamienić na ten który wrzuciłem na początku tematu 

IMG_2130.jpeg

IMG_2129.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.