Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam link do ogłoszenia https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/bmw-x1-f48-x1-2-0d-150km-sdrive18d-sportline-head-up-voll-ID6GdE71.html

Powiecie coś więcej na temat tego auta kilka dni temu ogłoszenie dodane z cena 72800 w miejscowości Dzierzonów i zdjęcia robione amatorsko opis mniejszy sprzedawca był ktoś inny. Teraz auto wystawione w Świdnicy z cena 73800 i zdjęcia są profesjonalne i opis bardziej rozwinięty wystawione przez premium cars Świdnica. Telefon do kontaktu jest taki sam w poprzednim i obecnym ogłoszeniu. 

Co myślicie o tym aucie cena nie za niska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, maciej_cie napisał(a):

Sdrive to jeszcze, ale manual nie wróży szybkiego zbycia. 

Obserwuje auta od ponad pół roku i nie ma reguły czy manualna czy sdrive itp wklejałem tu różne auta reż z manualami i sdrive były opinie że się pobuja a auto się sprzedało w kilka dni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś do sprzedającego opowiadając mu o tej sprawie z różnymi cenami i lokalizacjami tej co opisywałem w pierwszym poście on stwierdził że to nie jest to samo auto gdzie ja jestem pewien że to te same auto ma te same mankamenty itp ogólnie gość bardzo opryskliwy po niecałej minucie się z nim rozłączyłem zero podejścia do klienta. Auto na pierwszy rzut oka bardzo mi się podoba ale sprzedający skutecznie mnie zniechęcił. 

Edytowane przez lukaszbmwe90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, M4R10 napisał(a):

@lukaszbmwe90 jeśli Ci zależy to skontaktuj się http://www.bimmer-check.com który również jest na forum, i sprawdzi Ci auto odpłatnie, na fb masz jego relacje prac.

Tak wiem sprawdzał mi historie pewnego auta w listopadzie i już byłem blisko zamówienia oględzin ale auto się sprzedało chwilę po wykupieniu historii. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrząd w serii b dopiero przy 240-250, przynajmniej jak regularnie zmieniany olej.
Ja na auta z DE nie patrzę, ile Niemców zostało w Niemczech? Większość aut przechodzi przez tureckie/ruskie komisy, a tam wał za wałem

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, nomad66 napisał(a):

rozrząd w serii b dopiero przy 240-250, przynajmniej jak regularnie zmieniany olej.
Ja na auta z DE nie patrzę, ile Niemców zostało w Niemczech? Większość aut przechodzi przez tureckie/ruskie komisy, a tam wał za wałem

No właśnie wspomniałeś o autach z de po rozkodowaniu vin auto wypuszczone na rynek francuski a w opisie kraj pochodzenia Niemcy co jest ? Czy może być tak że jakiś Niemiec zamówił sobie auto we Francji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lukaszbmwe90 napisał(a):

No właśnie wspomniałeś o autach z de po rozkodowaniu vin auto wypuszczone na rynek francuski a w opisie kraj pochodzenia Niemcy co jest ? Czy może być tak że jakiś Niemiec zamówił sobie auto we Francji?

wszystko możliwe.
Z Francji sprzedają się auta zwykle po większych przygodach, potem śniadzi Belgowie lub Niemcy składają i mają auto taniej niż gdzie indziej. Część aut biorą Polacy, ale zwykle i tak to się przewija przez kilka rąk.

Auta po 14-15 roku wolę z Polski. Dużo łatwiej sprawdzić historię, kupić salon Polska od pierwszego właściciela. A szkody typu pęknięta szyba albo przerysowany zderzak to są pierdoły. Zresztą udokumentowane i w 99% zrobione na ASO. Z przebiegiem w krajowym aucie też mało kto się bawi.

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
3 godziny temu, lukaszbmwe90 napisał(a):

Po rozkodowaniu vin literatura pokładowa francuski .

Screenshot_20240222-095248_Samsung Internet.jpg

Bo Francuski to również język Belgów 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.