Skocz do zawartości

Odbłyśnik xenonów przedlift a polift


louko

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Obecnie posiadam xenon polift po regeneracji który ma wszystko nowe ale chciałbym zmienić na światła przedlift xenon. Stąd pytanie, czy mogę przenieść odbłyśniki z polifta do przedlifta? Co jeszcze mogę przenieść żeby zaoszczędzić na ponownej regeneracji lamp?

dzieki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Do przedlifta możesz wrzućić zestaw od audi A6 któregoś.

Jak masz polifty i chcesz zregenerować to chyba najlepsza opcja to
https://hidretrofit.pl/sklep/hella-evox-r-2-0-bi-xenon/

 

W polifcie największym problemem jest rozklejenie lamp, ale jak już miałeś robione to moze będzie łatwiej. Z takim zestawem podłączasz kabelek od długich i masz bi-xenon.

No i pytanie najważniejsze? Skoro masz polifta po regeneracji, dlaczego na przedlifta chcesz zamieniać?
Nie świeci odpowiednio? Jak regeneracja była dobrze zrobiona to co poszło nie tak?
Żarniki masz firmowe, czy jakieś dziadowo podrabiane z alegro za kilka dyszek?

Swojego polifta kupiłem to nic nie świeciło jak powinno, ustawienie lamp było złe, i świeciły w podłogę, a jak podniosłem to świeciły jak lampka na dynamo z roweru. Dopiero podmieniłem żarniki na Philipsa oryginalnego (bo się okazało siedziały jakieś chinole po 20pln) zaczęło to świecić jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, madseason napisał(a):

Do przedlifta możesz wrzućić zestaw od audi A6 któregoś.

Jak masz polifty i chcesz zregenerować to chyba najlepsza opcja to
https://hidretrofit.pl/sklep/hella-evox-r-2-0-bi-xenon/

 

W polifcie największym problemem jest rozklejenie lamp, ale jak już miałeś robione to moze będzie łatwiej. Z takim zestawem podłączasz kabelek od długich i masz bi-xenon.

No i pytanie najważniejsze? Skoro masz polifta po regeneracji, dlaczego na przedlifta chcesz zamieniać?
Nie świeci odpowiednio? Jak regeneracja była dobrze zrobiona to co poszło nie tak?
Żarniki masz firmowe, czy jakieś dziadowo podrabiane z alegro za kilka dyszek?

Swojego polifta kupiłem to nic nie świeciło jak powinno, ustawienie lamp było złe, i świeciły w podłogę, a jak podniosłem to świeciły jak lampka na dynamo z roweru. Dopiero podmieniłem żarniki na Philipsa oryginalnego (bo się okazało siedziały jakieś chinole po 20pln) zaczęło to świecić jak powinno.

Mam przedlifta z lampami poliftowymi i chciałbym wrócić do oryginału. Lampy to ostatnie co mi zostało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.