Skocz do zawartości

E39 po raz drugi ukradli mi fotochromy !! - jak zabezpieczyć


Mirgham

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich....powiedzcie mi co to jest, że człowiek auta nie może na 20 minut zostawić - po raz kolejny ukradli mi fotochromy - mam pytanie czy da się to jakoś zabezpieczyć, żeby nie mogli wyjąć...mendy cholirne...teraz to dodatkowo połamali mi plastiki regulacji plus główny plastik na którym łopatka jest oparta !!!.......jeśli ktoś ma ten plastik między silniczkami na zbyciu, to poproszę....będę wdzięczny..

 

 

...czy komuś udało się wymyślić patent na zabezpieczenie???

http://www.skredyt.pl/projekty/bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wspolczuje. Sam mam fotochromy i tez jeden kiedys stracilem. cena nowego to 1200 zl. Chore !!!.

 

Nie zabezpieczysz sie w zaden sposob, pozostaja ci tylko parkingi strzezone. Ja zostawiam nawet na 5 minut na strzezonym. Lepsiej zaplacic 5 niz 500 zl. Teraz masz niemaly koszt. Niestety zyjemy jeszcze w takim kijowym kraju gdzie niestety nie mozna miec byt duzo fajnych rzeczy, ktore pokazuje sie publicznie. Brak slow zeby opsiac jakie stresy przezywaja ludzie z fajnymi autami. Tylko stres w tej Polsce. Jak nie lusterka to cale auto. Chyba najllepiej nie miec nic, to nic nie ukradna. Teraz obserwuj allegro czy czasem Twoje sie gdzies nie znajda. Pozdrawiam.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta grawerka to chyba dobry pomysł - muszę znaleźć kogoś kto mi to teraz zrobi - wolę mieć numery rejestracyjne wyryte niż znów stracić lusterka....

 

Uwazalbym z tymi numerkami. Fotochrom mozna latwo uszkodzic. Dowiedz sie od kogos czy jut to robil. Bo jesli Ci uszkodza to znowu koszt. Ja bym nie wybijal numerkow. Slyszlaem, ze nie robi sie tego takze z przednia szyba bo moze peknac, wiec tym bardziej lusterka z plynem w srodku sa delikatniejsze. Pozdrawiam.

 

A po za tym, myslisz, ze jak ktos sie wieczorem spieszy zeby zarabac Ci wklady to patrzy na jakies numerki ? Olewa to, najwyzej nie sprzeda tego, albo wyrzuci.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie!

ja sobie wypiaskowałem zaraz po sprowadzeniu Bumy, i jakoś do tej pory żadnemu lujowi się nie spodobały-od lutego!

Wypiaskowany mam nr rejestracyjny i oklejony pomarańczowa ramką, zeby w nocy też widzieli, polecam :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich....powiedzcie mi co to jest, że człowiek auta nie może na 20 minut zostawić - po raz kolejny ukradli mi fotochromy - mam pytanie czy da się to jakoś zabezpieczyć, żeby nie mogli wyjąć...mendy cholirne...teraz to dodatkowo połamali mi plastiki regulacji plus główny plastik na którym łopatka jest oparta !!!.......jeśli ktoś ma ten plastik między silniczkami na zbyciu, to poproszę....będę wdzięczny..

 

 

...czy komuś udało się wymyślić patent na zabezpieczenie???

 

Jakiego koloru miales swoje ?

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje miały kolor biały....-ale zawsze były delikatnie przyciemnione..wiadomo fotochromik....teraz wstawiłem jeden taki od tyłka...jakiś mały i niebieski....zanim nie znajdę i kupię nowych..ehhhhhh...co za kraj
http://www.skredyt.pl/projekty/bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci proponuję 2 opcje: (trzymam auto pod blokiem - u mnie na dzielnicy też kradną)

 

1. Wyjmij fotochromy i kup zwykłe wkłady za 50 zł a fotochromy załóż do sprzedaży (moja opcja używana)

 

2. Przyklej sobie na fotochroma jakims bezbarwnym ale schodzacym pod ciepla woda klejem (lub taśma klejąca przezrosczyta) włosa z głowy - bedzie wygladało jak pekniete a takiego to raczej nikt juz nie pociagnie. (moj sasiad to stosuje w seacie cordoba i od nowosci samochodu lusterka mu nie zgniely)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wygrawerowania napewno nic nie pęknie! przecież grawerowanie to nie wybijanie nr tak jak napisal kolega wyżej. Jak znajdziesz dobra firme to wygraweruja Ci na elektronicznej grawerce. Ona ma taki malutki kamień sterowany komputerem i tylko "rysuje" po szkle. Wiec 100% jest to bezpieczne moim zdaniem.

Konrad


http://www.maxmotors.pl

SKLEP MOTOCYKLOWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.