Skocz do zawartości

Brak połączenia auta z internetem


Popsbangs

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od kilku dni auto straciło dostęp do internetu - nie działa natężenie ruchu w nawigacji, pogoda, wiadomości, nie są przesyłane dane z i do aplikacji MyBMW oraz co bardzo ważne, nie działa funkcja SOS. Auta nie da się zaktualizować, przy próbie sprawdzenia czy są dostępne jakieś aktualizacje pojawia się komunikat "Funkcja nie dostępna" (aczkolwiek wygląda na to, że mam aktualną wersję). 

Pojawiło się to nagle po zaparkowaniu auta w garażu podziemnym na 1 dzień. Serwis telefoniczny nie potrafi pomóc. Na wizytę w ASO muszę czekać. 

Spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją? 

P.S.
Wrzuciłem kluczyk do bagażnika (miałem go głęboko w walizce) i go zamknąłem (bez ryglowania) zakładając, że otworzę samochód z aplikacji. Nie udało się. Assistance BMW rozłożyło ręce, kontakt z ASO skończył się sugestią wybicia szyby. Drugi kluczyk w domu, a do domu ponad 600 km... Nie życzę takiej sytuacji nikomu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś faktycznie jest nieteges bo dzisiaj totalny brak połączenia u mnie. Appka pokazuje ostatni update w czwartek rano. Nie działa nic związanego z podłączeniem do internetu (RTTI, wysyłanie celu do nawigacji, Spotify, aplikacja pogody). Zaraz poszukam na zagranicznych forach, bo może problem jest też poza PL.

 

 

EDIT: Sprawdzilem - coś się chyba dzieje grubszego, bo na forach w USA też coś tam piszą o braku połączenia od paru dni... nie tylko G20.

Edytowane przez dpassent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj wszystko działa poprawnie i mam informacje o dzisiejszej jeździe w aplikacji na telefonie.

Ale wcześniej miałem taki sam problem. Samochód tracił połączenie z internetem po wjechaniu do garażu podziemnego i dopiero po kilku dniach od wyjechania z garażu połączenie wracało. Pomogła aktualizacja oprogramowania w ASO i od prawie roku nie mam już tego problemu.

Edytowane przez knrdk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poobserwuje w takim razie przez pare dni i jak nie bedzie poprawy uderze do ASO. Przez 1.5 roku nie bylo takich problemow. Na zagranicznych forach ludzie piszą, że sytuacja niektórym się już "sama" naprawiła. Zobaczymy... Troche to jest jednak upierdliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Popsbangs napisał(a):

To ciekawe. U mnie ostatni update to środa 18:00, czyli moment zaparkowania auta w garażu. Piątek 8:30 - z autem już brak kontaktu. 

U mnie auto stało w garażu od środy rano - łączność utraciłem w czwartek. Ten sam garaż co od 1.5 roku. Najnowsze oprogramowanie... Tylko opony zimowe... ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.