Skocz do zawartości

Error: Vehicle Key. Battery Discharged


morfang

Rekomendowane odpowiedzi

byl poruszany wczesniej temat baterii pilota gdzies tutaj na forum

 

mi padla bateria jakos rowno po 2 latach, tylko ze bez ostrzezenia, po prostu nie moglem otworzyc auta... jeszcze to bylo 200km od domu... nie bylem specjalnie zadowlony ale zona genialna wymyslila zebym otworzyl auto z aplikacji, raz w zyciu sie do czegos przydala... 🤡🙃

 

masz wiecej baterii? sprobuj zmienic na inna... moze jakas trefna kupiles... sprobuj otworzyc auto z drugiego kluczyka odpalic przejechac sie i z powrotem przeskoczyc na ten "główny"... ale zaczalbym od baterii, najlpeiej jakis energizer albo duracell, a nie chinskie gowno z action lub ikea 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, o grocie to chyba wie kazdy...

miala to juz E87 ktora wyszla prawie 20 lat temu, tylko ze tam zamek byl na wierzchu, a tutaj jest to ladnie ukryte i wydaje mi sie ze nie jest to takie oczywiste jak to otworzyc,

jezeli mialbym zgadaywac to bym powiedzial ze po prostu trzeba to chamsko podwazyc, ale po 10 sekundowym filmie na YT juz wiem ze nie...

chociaz pewnie by sie udalo, przy okazji zostawiajac kilka rys na klamce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pawelo9 napisał(a):

bez przesady, o grocie to chyba wie kazdy...

miala to juz E87 ktora wyszla prawie 20 lat temu, tylko ze tam zamek byl na wierzchu, a tutaj jest to ladnie ukryte i wydaje mi sie ze nie jest to takie oczywiste jak to otworzyc,

jezeli mialbym zgadaywac to bym powiedzial ze po prostu trzeba to chamsko podwazyc, ale po 10 sekundowym filmie na YT juz wiem ze nie...

chociaz pewnie by sie udalo, przy okazji zostawiajac kilka rys na klamce...

jak kupilem auto to od razu przetestowalem takie awaryjne otwieranie i bez problemu bez zarysowania mozna to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baterie w kluczyku szybko padają (chyba że tylko u mnie). Pierwszą wymieniłem po około 2ch latach (może nie całych). Teraz po roku znowu wymieniałem bo miałem komunikat o słabej baterii mimo faktu, że auto normalnie mogłem otworzyć i zamknąć z pilota. Jak przy wymianie zmierzyłem napięcie baterii to miała 2,98v. Na nowej jest ok ale pytanie jak długo.... 😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ustawili dużą wrażliwość na zmianę napięcia 🙂 Lepiej zmieniać co roku niż jak wyżej nie otworzyć samochodu pewnego dnia. W Leonie tak miałem. Po prostu kluczyk przestał działać z nienacka.

Edytowane przez morfang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, morfang napisał(a):

Chyba ustawili dużą wrażliwość na zmianę napięcia 🙂 Lepiej zmieniać co roku niż jak wyżej nie otworzyć samochodu pewnego dnia. W Leonie tak miałem. Po prostu kluczyk przestał działać z nienacka.

Ja odwrotnie, w Leoniebyl komunikat 😄 w BMW aplikacja poratowala, bo sie nie chcial otworzyc. Dwa kluczyki padly w jednym czasie, a tylko jeden uzywany.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Stare auta (F-seria, ale nie F40 🙂 ) pokazywały na ekranie potrzebę wymiany.

F40 poprostu nie otwiera drzwi, szczególnie na zimno, gdy spacerowałem z kluczem w kieszeni. Chwilowe podgrzanie w dłoni pomogło. Plus, że baterie tanie i pospolite, a wymiana to moment.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.