Skocz do zawartości

Śmierdzi gazem w kabinie co robi???


podral

Rekomendowane odpowiedzi

no to nie z dolotu - jak pisali koleżkowie wyżej - do gazownika na sprawdzenie i regulację - nic innego nie wymyślisz

masz za bogatą mieszankę, albo ci gaz którędyś ucieka

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Piszesz że śmierdzi gaz? że dużo pali!

To samo miałem w samochodach innej marki i się okazało że sonda lambda i guma pod kolektorem!

Radze wyłącz gaz jedź na benzynie do gazownika i niech ci sprawdzi sondę i czy wszystko szczelne!

 

Z gazem nie ma żartów!!!! Koszt sprawdzenia max 50zł. Najwyżej cena sondy! Trzeba często regulować wtedy autko śmiga aż miło i mało pali [czyt. pali tyle ile powinno, zależy od stylu jazdy].

 

Hmm dodam że spotkałem się u siebie już 3 krotnie iż jak miałem układ wydechowy nie szczelny, tzn. że albo przerdzewiał lub pękł to też autko traciło na mocy, paliło około 2-3litry więcej gazu i śmierdziało.

Przy gazie wszystko jest możliwe. Mam dwa autka na gaz od kilku lat! Fajnie ale trzeba wszystko mieć sprawne!

Ba ja do BMW nie założe gazu, szkoda mi silniczka. :P

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo. Te same objawy.Nastąpiło rozszczelnienie instalacji przy parowniku, a dokładniej poluzowała sie śruba mocująca rurkę doprowadzającą gaz do parownika. Moja rada sprawdż wszystkie połączenia instalacji gazowej w komorze silnika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.