Skocz do zawartości

Pytanie o "BMW Live Cockpit Professional" (LCI)


Raff.e

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy może ktoś potwierdzić, że w LCI opcja "BMW Live Cockpit Professional z systemem nawigacyjnym" to po prostu Head up display? 

Czy "BMW Live Cockpit Plus z systemem nawigacyjnym" to jest to samo co "BMW Live Cockpit Professional z systemem nawigacyjnym" jedynie bez opcji HUD? Czy może różnice są również np. w opcjach nawigacji lub wyświetlaczach wskaźników?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

"BMW Live Cockpit Professional z systemem nawigacyjnym" to nie tylko "BMW Live Cockpit Plus z systemem nawigacyjnym" rozszerzony o Head-Up Display. Jeżeli zamówisz "Systemy asystujące kierowcy Professional" oraz "BMW Live Cockpit Professional z systemem nawigacyjnym" to aktywny tempomat z funkcją Stop & Go będzie dodatkowo reagował na sygnalizację świetlną.

Edytowane przez Borsuczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
3 godziny temu, adiki napisał(a):

To w Polsce w ogóle działa? Jak jechałem ostatnio X6 z asystentami pro to na światłach sam musiałem hamować. 

Na wyposażeniu obok 5AU "Systemy asystujące kierowcy Professional" musi być również Head-Up Display.

Edytowane przez Borsuczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Borsuczek napisał(a):

"BMW Live Cockpit Professional z systemem nawigacyjnym" to nie tylko "BMW Live Cockpit Plus z systemem nawigacyjnym" rozszerzony o Head-Up Display. Jeżeli zamówisz "Systemy asystujące kierowcy Professional" oraz "BMW Live Cockpit Professional z systemem nawigacyjnym" to aktywny tempomat z funkcją Stop & Go będzie dodatkowo reagował na sygnalizację świetlną.

W takim razie jeśli nie biorę pakietu asystentów Professional to jedyna różnica pomiędzy Cockpit Professional a Cockpit Plus to HUD? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, adiki napisał(a):

To w Polsce w ogóle działa? Jak jechałem ostatnio X6 z asystentami pro to na światłach sam musiałem hamować. 

Sprawdzone empirycznie - w PL nie działa... Po wjechaniu do DE - działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, maciej_cie napisał(a):

Ale chyba da się to zakodować u nas, żeby działało.

Gwarancja w takim przypadku to oczywiście odrębny temat.

Na razie się w LCI nie da - pytałem w czerwcu Mobile Coders. Może coś się zmieniło ale nie widziałem nigdzie info że "Secure Coding 2.0" czy jak to się teraz w ID8 nazywa zostało złamane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.