Skocz do zawartości

Car Eye 3.0


maciej_cie

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Yossi123 napisał(a):

W SKRZYNKĘ. Wszędzie piszę o wpięciu w skrzynkę bezpieczników. Więc to nie ja przekręcam fakty.

Przekręcasz, kolego. Mógłbym nawet napisać, że kłamiesz (ale tego nie zrobię - ty się jedynie pogubiłeś) 🙂

Twierdzisz, że WSZĘDZIE piszesz o wpięciu w skrzynkę? To wskaż mi, gdzie piszesz o wpięciu w skrzynkę w poście, do którego się odniosłem:

W dniu 31.10.2023 o 16:51, Yossi123 napisał(a):

Te wszystkie alternatywy chociaż są na pewno nowocześniejsze nie mają jednej rzeczy - gwarancji BMW na instalację i bezproblemowe działanie. I to, że BMW podtrzymuje gwarancję na cały samochód, ten spokój jest moim zdaniem warty wyższej ceny i nieco gorszej jakości.

Ale każdy jak widać ma inne wymagania i oczekiwania i nie ma w tym nic złego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zapytam gdzie jest tam napisane o wpinaniu do gniazda zapalniczki? Nigdzie nie pisałem o wpinaniu do gniazda zapalniczki. Ani USB. Nigdzie. W żadnym moim poście nie znajdziesz nic takiego. Więc tak, albo masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, albo walczysz z własnoręcznie postawionym chochołem, już wyjaśniam 🙂

 

Sofizmat rozszerzenia polega na tym, że jeden z rozmówców przedstawia swój pogląd na jakiś temat, a jego oponent w odpowiedzi atakuje zniekształconą wersję wypowiedzi swojego rozmówcy. Stosowanie tego zabiegu ma na celu wygranie debaty poprzez obalenie argumentu, który nigdy nie został sformułowany.

Miłego dnia życzę i pozdrawiam serdecznie 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yossi123 napisał(a):

o ja zapytam gdzie jest tam napisane o wpinaniu do gniazda zapalniczki?

W instrukcji użytkowania każdej kamery samochodowej... 🤪

  

2 godziny temu, Yossi123 napisał(a):

Nigdzie nie pisałem o wpinaniu do gniazda zapalniczki. Ani USB. Nigdzie.

To jest normalne, opisane w instrukcji i powszechnie stosowane użytkowanie takich kamer. Ty zaś stwierdziłeś, że użytkowanie tych kamer rzekomo spowoduje utratę gwarancji 🤣 Możesz teraz robić różne fikołki, ale niestety - jesteś w błędzie i opowiadasz farmazony, albo nie rozumiesz tego, co piszesz 🙂 Podpięcie zasilania kamery pod skrzynkę bezpiecznikową również nie powinno spowodować utraty gwarancji, chyba, że jest wykonane niewłaściwie i nadmiernie obciąża obwód, do którego się podłączasz i spowoduje spalenie/uszkodzenie elementu nim sterującego. A to nie ma miejsca, gdy podepniesz się pod bezpiecznik od gniazda zapalniczki.

Twoje opowieści o utracie gwarancji z powodu jedynie podłączenia urządzenia diagnostycznego do portu OBDII (bez wykonywania jakiegokolwiek kodowania) z litości pominę milczeniem.

 

A chochoła postawiłeś sam: w definicji sofizmatu założeniem jest atakowanie ZNIEKSZTAŁCONEJ wersji wypowiedzi rozmówcy. Ja niczego nie zniekształcałem - zacytowałem tylko i wyłącznie to, co napisałeś. Ty swojej wypowiedzi zacytować nie chcesz 🙂

Edytowane przez Dasonen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a tak w temacie - widział ktoś gdzieś jakiś manual jak podłączyć kamerkę właśnie do skrzynki? W sensie którędy poprowadzić przewody, jak odczepić panele/podsufitkę, żeby nic nie urwać, itp.?

Bo jeśli chodzi o samo podłączenie, to z tego co widziałem używa się specjalnego bezpiecznika/przejściówki:

https://www.wideorejestratory24.pl/jaka-przejsciowka-do-bezpiecznikow#gsc.tab=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak otworzysz skrzynkę, to już dalej odchylasz uszczelkę drzwi, ciągniesz tamtędy, odpinasz z jednej strony osłonę słupka, podsufitki nie trzeba ruszać, wystarczy wcisnąć przewód pod nią i tyle. Tylną kamerę mam pociągniętą progiem do słupka C i tak samo w podsufitce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.