Skocz do zawartości

N47 184kM LCI, łożysko tył. ABS czujnik


pwlq

Rekomendowane odpowiedzi

Siema koledzy! Możecie mi powiedzieć czy w n47 184kM LCI było łożysko z tylu magnetyczne? Nigdzie na realoem nie mogę znaleźć pierścienia pod abs. A potrzebuję to wymienić bo rwie samochodem przy ruszaniu i wyskakuje błąd ze auto wpada w poślizg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey, to teraz mi ktoś powie o co chodzi z tym? Chce zamówić łożysko na tył ale patrzę na firmę FAG to jest tylko dla tych z „pojazdem służbowym” jak pisze na realoem, co mam przez to rozumieć? Firma SKF, zaś już ma na to „służbowe” jak i normalne. I co uważacie? Jeżeli mi mruga non stop kontrolka od poślizgu i rwie samochodem, a gdy wyłącze trakcje to przestaje, zamówić pierw sam czujnik i sprawdzić? Czy łożysko już też będzie dojechane?

IMG_9932.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod 102a oznacza wzmocnione elementy podwozia, np pojazdy policyjne. Łatwo sprawdzić za pomocą Vin decodera, czy posiadasz ten kod w swoim samochodzie. 

Z mojego własnego doświadczenia (też lci) powiem że tam uszkadza się pasek magnetyczny na łożysku a nie czujnik. Czujnik z przetartą końcówka mam od 20k km i nie ma żadnego problemu z nim. Uszkodzenie jest tylko i wyłącznie powierzchowne

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kanapka7 napisał(a):

Kod 102a oznacza wzmocnione elementy podwozia, np pojazdy policyjne. Łatwo sprawdzić za pomocą Vin decodera, czy posiadasz ten kod w swoim samochodzie. 

Z mojego własnego doświadczenia (też lci) powiem że tam uszkadza się pasek magnetyczny na łożysku a nie czujnik. Czujnik z przetartą końcówka mam od 20k km i nie ma żadnego problemu z nim. Uszkodzenie jest tylko i wyłącznie powierzchowne

No tak , u mnie szarpie samochodem jak jadę i wyskakuje kontrolka poślizgu. Teraz sam nie wiem co wymienić 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.