Skocz do zawartości

klocki hamulcowe lukas??


scyzoryk29

Rekomendowane odpowiedzi

witam-panowie pomóżcie chce kupic klocki hamulcowe do 318 is,sprzedawca powiedział,że lukas to firma kunkurujaca z ATE ale nie wiem czy to prawda?Czy ktoś miał może przyjemność z tymi klockami :?: cena ich to 140zł za przód i 100zł za tył.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scyzoryk 29 o klockach było duzo tutaj http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=33572&postdays=0&postorder=asc&start=30

 

sam sie tam wypowiadałęm i powiem ci że zajeździłęm w zyciu wiele kompletów klocków ATE , nic do nich nie miałem oprócz tego że strasznie pyliły, teraz mam polerowane felgi i zależało mi na tym aby znaleść takie które najmniej pylą , kupiłem LUCASY, są rewelacyjne, nie pylą , a hamowanie ciepłą/zimne napewno nie jest gorsze niż ATE

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do klocków Lucas to ja mam mieszane uczucia załozyłem sobie komplet czyli tarcze i klocki na tył i przód i okazało się że pyla jak diabli ale ogólnie są dobre bo zrobiłem na nich juz 20 tyś i jak narazie tarcze sie nie zwichrowały i klocki tez jeszcze w miare... :D
Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę 2 gr :)

Jakiś czas temu obaj z bratem(e39) wymieniliśmy w swoich Buniach klocki i tarcze z przodu - obaj ten sam zestaw, czyli klocki i tarcze Lucas.... no i się zaczęło: w obu autach od pierwszych chwil drżała kierownica a podczas hamowania było jeszcze gorzej. Brat oddał tarcze do tokarza - niewielka poprawa. 2 tygodnie temu wymienił tarcze na Brembo i klocki Ferodo. Efekt: auto nie ma absolutnie najmniejszych wibracji nawet przy prędkościach zdecydowanie niezgodnych z przepisami :) Mnie natomiast czeka wizyta u speców od tarcz by je spróbowali "wyprostować".

Moje zdanie: pierwszy i ostatni raz zakupiłem produkty Lucasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę 2 gr :)

Jakiś czas temu obaj z bratem(e39) wymieniliśmy w swoich Buniach klocki i tarcze z przodu - obaj ten sam zestaw, czyli klocki i tarcze Lucas.... no i się zaczęło: w obu autach od pierwszych chwil drżała kierownica a podczas hamowania było jeszcze gorzej. Brat oddał tarcze do tokarza - niewielka poprawa. 2 tygodnie temu wymienił tarcze na Brembo i klocki Ferodo. Efekt: auto nie ma absolutnie najmniejszych wibracji nawet przy prędkościach zdecydowanie niezgodnych z przepisami :) Mnie natomiast czeka wizyta u speców od tarcz by je spróbowali "wyprostować".

Moje zdanie: pierwszy i ostatni raz zakupiłem produkty Lucasa.

Lucas jest oki miałem je w E36,kupiłem auto od szwaba i już były zrobiłem na nich jeszcze z 40tkm zanim zmieniłem,może problem tkwił w wyjechanych tarczach albo klocki podróbki.Co do prostowania tarcz to doradzam kupić używki tarcze jak szkoda kasy na nowe(np z rozbitka)taniej wyjdzie niz prostowanie a na pewne bedzie lepiej.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marco napisał

Co do prostowania tarcz to doradzam kupić używki tarcze jak szkoda kasy na nowe(np z rozbitka)taniej wyjdzie niz prostowanie a na pewne bedzie lepiej.pozdro

 

readrunner napisał

Mnie natomiast czeka wizyta u speców od tarcz by je spróbowali "wyprostować".

 

to tarcze się prostuje?????

chyba reklamuje się sprzedawcy, jako bubel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tarcze ATE + klocki LUCAS i nie mam jakis problemów z wyginaniem tarcz, może tarcze LUCASA są kiepskie klocki napewno nie, a co do tego pylenia to naprawde przetestowałem różne klocki i ATE pylą bardziej niż najgorsze podróby nie oszukujmy sie, zależo to tez od stylu jazdy , jak ktoś np 150m przed skrzyżowaniem hamuje już klockami zamiast silnikiem no to nie ma sie co dziwic że pylą

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucas nie są najgorsze ale ja polecam ci ATE, dobre klocki i tyle :)

pozdro :)

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa uzywam lucasow (w bmw i w porzednich samochodzie) z tarczami brembo.

Sprawdzony zloty srodek. Zadnych bic, zwichrowan, pylenie w normie, hamowanie na zimno cieplo - standard. Zadnych odchylen od norm.

http://img571.imageshack.us/img571/7404/logotds.jpg

Naj.... forum o TDS-ach http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marco napisał
Co do prostowania tarcz to doradzam kupić używki tarcze jak szkoda kasy na nowe(np z rozbitka)taniej wyjdzie niz prostowanie a na pewne bedzie lepiej.pozdro

 

readrunner napisał

Mnie natomiast czeka wizyta u speców od tarcz by je spróbowali "wyprostować".

 

to tarcze się prostuje?????

chyba reklamuje się sprzedawcy, jako bubel

 

 

Słowo wyprostuje napisałem w cudzysłowiu, chodzi oczywiście o przetoczenie ich na aucie. A co do reklamacji to próbowałem - pan w sklepie powiedział mi, że takie tarcze zabierają na miesiąc do analizy, ale jeszcze nie zdażyło się w kilkuletniej historii sklepu, żeby komuś oddali kasę, bo podobno tarcze w BMW szybko się krzywią od zużytych górnych mocować amortyzatora, tak więc nie jest to wina producenta tarcz. Tak więc szanse na zwrot kasy lub wymianę towaru na dobry są zerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.