Skocz do zawartości

Problem z CaPlay


memphis21

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was spotkał się z takim temat, ze gdy wszedł do auta to jego CarPlay nie działał poprawnie. Mianowicie auto łączy się z telefonem ale nie  moge ma wyswietlaczu auta kliknąć aby przejść do CarPlay. W sensie totalnie nic się nie dzieje. Tragedia jakaś. Reset telefonu nie pomógł.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak miewam, i w X5 i w "5"

raz na jakiś czas nie widzi telefonu

aktualnie:

i4 G26 z 2023

X5 45e z 2023

118i z 2019

 

Były 730d E65 z 2004; 120i z 2005; 518d F10 z 2015; X4 20d z 2017, 518d z 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Bo wymyślacie z ajfonami-srajfonami 😉 Na Android Auto wszystko super śmiga. I polecam TIDAL w najwyższej opcji, a nie Spotify. Zdecydowanie wyższa jakość dźwięku zwłaszcza na zestawie audio typu Bowers & Wilkins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, s0nar napisał(a):

Bo wymyślacie z ajfonami-srajfonami 😉 Na Android Auto wszystko super śmiga. I polecam TIDAL w najwyższej opcji, a nie Spotify. Zdecydowanie wyższa jakość dźwięku zwłaszcza na zestawie audio typu Bowers & Wilkins.

sratatata

mam i srajfona i badziewiodroida

te same problemy, ba nawet na andku częściej wypadają rozłączenia - chodzi o S22

A szczerze mówiąc najlepiej mi pasuje muzyka strumieniowana z Apple music ( ale ja to nie audiofil)

  • Lubię to 1

aktualnie:

i4 G26 z 2023

X5 45e z 2023

118i z 2019

 

Były 730d E65 z 2004; 120i z 2005; 518d F10 z 2015; X4 20d z 2017, 518d z 2021

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Od lat śmigam na flagowcach od Sony i serio nie wiem co to szukanie telefonu przez BT, zawieszanie się systemu czy rozłączanie Android Auto. Działa to o niebo lepiej od CarPlay. Zresztą ogólnie Apple jest trochę opóźniony technologicznie (np. gdy wprowadzali NFC to Sony miało go już od 2 lat).

Na Androida narzekają chyba tylko ci, którzy kupują nie do końca dopracowane Szajsungi, Siaomi czy inne chińskie wynalazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2023 o 11:46, s0nar napisał(a):

Bo wymyślacie z ajfonami-srajfonami 😉 Na Android Auto wszystko super śmiga. I polecam TIDAL w najwyższej opcji, a nie Spotify. Zdecydowanie wyższa jakość dźwięku zwłaszcza na zestawie audio typu Bowers & Wilkins.

Apple Music jedyna słuszna opcja...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, M4R10 napisał(a):

@s0nar sony I flagowce? nikt tych telefonów nie kupuję, poza tym sony samo wie czy chce, czy nie chce produkować smartfonów. 

Kto normalny kupuje teleofny od Sony hahah. One są jeszcze bardziej z dupy wycenione niz iPongi hahah, a totalnie nic sobą nie reprezentują ponad tyym co maja inne flagowce. Poza tym design niezmienny od lat ktory traci myszką.

No ale nie o tym dyskusja.

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kto normalny kupuje X5? Samochody z dupy wycenione, gracji mają tyle co spasiony hipopotam, a do tego ani nie przyspieszają ani nie skręcają ani nie hamują. Na tej samej zasadzie 🙂 Pokazuję Wam, że są rozwiązania, które działają. Czy się to komuś podoba czy nie. Ale spoko, możecie się dalej mordować w kioskach na kółkach i z telefonami, które strzelają fochy 😄 Nie mój biznes, nie moje problemy. Pozdrawiam.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.