Skocz do zawartości

Akcja serwisowa - kody


Ppeppe

Rekomendowane odpowiedzi

1. to zgnita wiązka w drzwiach pasażera - poprawienie odpływu, wymienią dekiel nad filtrem kabinowym od strony pasażera.

2. oprogramowanie aktualizacja egr itp.

3????

z google info.

Jaki rocznik i silnik, i czy takie masz faktycznie akcje na auto?


też mam 2 ostatnie, ale 2 nie robiłem gdyż różne opinie i chipa usuną, a ta 3 nie wiem co to....? Mi już 2-3 razy wymieniali egr i chłodniczkę oraz odpływ też robili.

Edytowane przez marcin62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WBAXX110600T36913

Kody pochodzą ze strony bmw https://www.bmw.pl/pl/footer/quick-link/bmw-vehicle-recalls.html

Łatwiej podać VIN pojazdu danego z którego pochodzi dany kod.

Wiesz co to za akcje? Ta ostatnia?

Niech autor tego wątku poda vin auto skąd pochodzą te kody.

Edytowane przez Ppeppe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Status Nr czynności Opis Szczegóły Rezerwacja

Otwarty 10011160700

Wymiana chłodnicy recyrkulacji spalin (niskotemperaturowa)

Lokalny nr kampanii:

-

Otwarty 10013510300

Programowanie sterowników (DDE)

Lokalny nr kampanii:

-

Otwarty 10064060200

Optymalizacja odpływu wody

Lokalny nr kampanii:

0064060200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Status Nr czynności Opis Szczegóły Rezerwacja

Otwarty 10011160700

Wymiana chłodnicy recyrkulacji spalin (niskotemperaturowa)

Lokalny nr kampanii:

-

Otwarty 10013510300

Programowanie sterowników (DDE)

Lokalny nr kampanii:

-

Otwarty 10064060200

Optymalizacja odpływu wody

Lokalny nr kampanii:

0064060200

 

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dzięki za info. Oczekiwanie na chłodniczkę 2-5 tygodni, także czekam. Już 4 raz będą grzebać przy tej "ekologii".


https://auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/8652837,bmw-pozar-akcja-serwisowa-wymiana-egr-chlodniczka-spalin.html

To może nie warto żeby zaczynali grzebac w aucie przy tej ekologii, jak jeździ niech jeździ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po programowaniu sterowników DDE kilka osób na forum miało problem, często się zapalał check choć nic się z autem nie działo. Włączał się tryb awaryjny i jazda do ASO i właśnie nie wiem czy wtedy naprawa w formie akcji serwisowej czy za gotówkę. Jest gdzieś o tym na forum. W każdym razie mi powiedzieli, że ma chipa softa i czy mają mi wgrać nowe oprogramowanie usuwając stare. Sami zasugerowali, że nie ma takiej potrzeby u mnie (podczas oględzin) gdyż już miałem 2 razy zmienianą chłodniczkę i egr raz. No i teraz umówiłem się kolejny raz na zmodyfikowaną chłodnicze jak w linku z artykułu ale oprogramowania nie zmieniam. Sam byłem świadkiem jak ładnie paliła się 5ka na trasie, nawet gdzieś filmik wsadziłem. Czekam zobaczymy jak dojedzie towar i wstawię co powiedzą. Choć zauważyłem, że ubywa mi płynu w zbiorniczku, nie zaglądałem jakieś 8-9kkm i teraz mi się wyświetlił komunikat, że mało płynu w zbiorniczku - uzupełnić. Wlałem jakieś 200-300ml. Może się nie spali do wymiany :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Byłem już na dwóch akcjach serwisowych , sprawdzanie chłodniczki oraz oprogramowanie . Ostatnio sprawdzałem na stronie BMW znowu jakaś akcja 0011160700 , więc zadzwoniłem do serwisu , podałem gościowi VIN a on mówi że nic w systemie niema dla mojego samochodu. No i teraz nie wiem czy to gość w serwisie mnie olał czy to może błąd na stronie BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 6 miesięcy temu...

Ja dziś jestem po akcji programowania i wymiany chłodniczki i EGR (4 raz akcja), mam z 38 tygodnia 2023 r. Czasowo od 9 do 15 z myciem 16. Auto zastępcze przy EGR gratis. Wymiana płynu na nowy.... ponoć.

Pytali czy mam jakiś program wgrany, mówię coś tam mam (myślałem że odmowa będzie ale nie). Ustawienia wszystko zostało jak było tylko moc mam standard, ale plik kopia czeka do wgrania. O dziwo start stop dalej działa że wyłączyć mogę na stałe. Ostatnio nie wgrywałem w ASO oprogramowania bo właśnie bym stracił plik, a nie zapisałem i sami zadzwonili czy mają kasować czy jak. I doczekałem się kompletu, błyszczy się ładnie.

Edytowane przez marcin62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, kto wymieniał teraz na tej akcji serwisowej chłodniczkę (2023/2024r.) i wgrywał nowe oprogramowanie po czym był na hamowni sprawdzić czy trzyma serie? Ktoś sprawdzał. Bo ja teraz ponownie chciałem wgrać już na nowym sofcie chipa (zrobić) ale, przed zrobiliśmy hamownię i wyszło w ogóle ekologiczne auto bo nawet serii nie trzyma na nowym sofcie. Moc zamiast seria 190 jest jakies 165 i zamiast 400NM jest 360. Masakra. Na starym sofcie seria wychodziła 185KM i 435NM bez programu nu mnie,  a tu teraz taki zonk. Ktoś sprawdzał jak jest u was po zmianie na najnowszy i wymianie chłodniczki i egr? Tak czy siak będę wracać do starego/nowego programu (~225KM/500NM) ale coś jest nie tak. Po odbiorze z aso ewidentnie auto osłabło, ale aż tak....na papierze to szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.