Skocz do zawartości

F34 numer części w komorze silnika


GR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Cześć

może ktoś pomoże namierzyć, grzebię w ETK i TIS, ale coś nie mogę trafić.

Szukam takiej plastikowej części mocowanej do przodu po lewej stronie w komorze silnika. To chyba taka "prowadnica" linki do otwierania maski. W 335d nie występuje raczej (nie widziałem żadnej z tą częścią na zdjęciach).

Chodzi o to zaznaczone na czerwono

 

Plastik_komora.jpeg

 

Czy były F3*, które miały więcej osłon pod maską? Np. czy występowały osłony nad reflektorami?

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Nie, to jest przed zamkiem.


Jak ktoś wie, to prośba o nakierowanie.

Ale coś mi się wydaje, że moja myśl, to pudło :mrgreen: to nie jest na linkę od otwierania maski :wink:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Powiedz tylko czy o to Ci chodzi bo ostatnio kupowałem to do siebie :) ale z tego co widzę pasuje też do f34

https://allegro.pl/oferta/oe-bmw-uchwyt-filtra-powietrza-3-f30-f31-f34-12962047028

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

:D wygląda jak to, a przynajmniej mocowane jest w zaznaczonym miejscu ;)

przy 2.0i (chyba) jest tam mocowanie pod zbiorniczek wyrównawczy ;)

U mnie jest pusto, a luźno leci sobie linka do zamka, myślałem, że księgowi zapomnieli dać do 335d i sobie założę od innego modelu ;) no ale się okazuje, że linka ma tak być, a to są mocowania pod inne ustrojstwa ;)


F3* nie miały w żadnej wersji silnikowej, przed LCI, po, osłon nad reflektorami?

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No to u mnie pełni to tylko rolę mocowania pod obudowę filtra powietrza, nic więcej tam nie ma.


Co do osłon to chyba nie było, a szkoda :(

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To co zaznaczyłeś na zdjęciu to na pewno jest ten uchwyt filtra który Ci podesłałem (13718515794) i to nie ma nic wspólnego z linką no i nie występuje w 335d bo filtra nie ma w tym miejscu :D.

Natomiast linka jest poprowadzona tak samo we wszystkich f3x, od góry jest przymocowana to za pomocą takich "tentegesów" 17127609160 a dalej chyba tylko 13901720201.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Dokładnie tak.

Na tym zakręcie jakoś mi nie pasowało, że sobie luzem leci, a na zdjęciach różnych modeli był w tym miejscu "jakiś plastik". No ale linka ma tak lecieć, a ewentualne mocowania są do czegoś innego - filtr powietrza, zbiorniczek wyrównawczy itp. :wink:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.