Skocz do zawartości

[F11] Samoczynnie opuszczające się szyby.


Cichowczyc

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,


Drugi raz w odstępie miesiąca zastaje pojazd w stanie jak na zdjęciu. Opuszczone szyby. Przednie więcej, tylne mniej - uchylone. Parami o ten sam dystans. Mam dwa kluczyki o raz to się stało na jednym a drugi raz na drugim. (zamykanie, bo stan jest zastany po przyjściu ponownym do auta). Raz na dworzu, raz w garażu.


Co może być przyczyną, gdzie szukać?


Pozdrawiam


https://zapodaj.net/accf454fee9a6.jpg.html

 

accf454fee9a6.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jak idziesz to w kieszeni wciska Ci się przycisk otwierania? spróbuj nosić kluczyk w innej kieszeni
Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi sie tak wydawało bo to żony przypadłość. Jeszcze sprawdzę kluczyk jej czy przypadkiem nie ma coś pod guzikiem zaprogramowane...


Bo raz to wiadomo, może się zdarzyć. Ale dwa razy to samo? Jednak trochę długo trzeba mieć wciśnięty przycisk żeby się zaczęły otwierać szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może drugi kluczyk jest u żony w torebce?:)

Mi kilka razy udało się otworzyć bagażnik i szybę tylną "z kieszeni".

A czy poprzednio szyby były tyle samo opuszczone?

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź zamek w drzwiach kierowcy. Bo to zamek bardzo często powoduje otwieranie szyb. Temat przerabiałem w E46 i niestety jakiś czas temu w cabrio. Niestety padał wtedy deszcz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.