Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Mi to wygląda na kogoś z dyslekcją. Pozdrowienia dla krytycznego kolegi.

 

Taa, teraz to co drugi ma jakieś "dys" :duh: Każdy debil jest "dys" bo przecież to łatwiej przejdzie niż przyznanie się do "rzucania kamieniami na szkołe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na kogoś z dyslekcją. Pozdrowienia dla krytycznego kolegi.

 

Taa, teraz to co drugi ma jakieś "dys" :duh: Każdy debil jest "dys" bo przecież to łatwiej przejdzie niż przyznanie się do "rzucania kamieniami na szkołe".

 

Łatwo też kogoś nazwać debilem, szczególnie że ten ktoś nie może się bronić. Trochę więcej wyrozumiałości :wink: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. mam dysgrafie (nawet mature pisalem na kompie) i jakos nie uwazam sie za debila :wink: . Lepiej nie wydawac katygorycznych sądów jak sie niema pojecia o sprawie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mi to wygląda na kogoś z dyslekcją. Pozdrowienia dla krytycznego kolegi.

 

Dysleksją jeśli już...

 

Dyslekcja, dobrze napisał begoodmikey...to taka choroba przy której nie możesz chodzić na lekcje j.polskiego....na inne przedmioty też są przerzuty... :twisted2: :twisted2: :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mi to wygląda na kogoś z dyslekcją. Pozdrowienia dla krytycznego kolegi.

 

Dysleksją jeśli już...

 

Dyslekcja, dobrze napisał begoodmikey...to taka choroba przy której nie możesz chodzić na lekcje j.polskiego....na inne przedmioty też są przerzuty... :twisted2: :twisted2: :twisted2:

 

To mnie kolega przyłapał... Dla Ciebie złoty medal za poczucie humoru :cool2: , a dla mnie ... Może "złota czcionka"? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choroba chorobą ... ale gdybym ja osobiście miał taką chorobe to uzyłbym jakiegos programiku do poprawiania błędów lub poprosił znajomego bądż mame o sprawdzenie tekstu , co by błazna z siebie nie zrobić .

Czy moze obecność takiej choroby idzie w parze z brakiem świadmości jej posiadania ?

 

Absolutnie nie darze takich ludzi wyrozumiałością ...

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item195360874_najpiekniejsze_bmw_w_polsce_chrom_lambo_doors.html

 

NAJPIĘKNIEJSZE BMW W POLSCE

 

Autko prezentuje się wspaniale, przyciąga pełne podziwu oraz zazdrosne spojrzenia wszystkich. Na zlotach różnego typu ustawiają się dosłownie tłumy gapiów oraz ludzi chętnych do fotki.

 

To BMW jest po prostu idealne dla młodego człowieka, który lubi się wyróżniać z tłumu. Wszędzie gdzie się pojawi wzbudzi ogromny podziw

AUTKO NIE DLA SZAREGO CZŁOWIECZKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeezu !! przecież one w tych buciorach musiały wleźć na to auto :duh: nie wiem czy zmieściłbym się do auta przez te otwarte drzwi....hmmm może szyberdachem bym wchodził już na pewno ładnie wygnieciony i otwiera się niczym właz do czołgu :) TRAGEDIA !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.Ciekawe teorie.A zwłaszcza ta,ze mógłby bratu sprzedac bo taki swietny stan.Własnie rodzine sie najlepiej wciska na miny.Nie na darmo jest powiedzenie,ze z rodzina to najlepiej na zdjeciu sie wychodzi i to najlepiej z boku :twisted2: :twisted2:

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item194670649_perfekcyjne_bmw_maly_autentyczny_przebieg.html
Należy pamiętać, że 150 KM w BMW = 180-190 KM u konkurencj!!!

 

No bo koniki w bmw to są takie żwawe, a u konkiurencji to zwykłe szkapy :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2829069

 

Ehhh te V6stki w Beemkach :) Fura bezwypadkowa a popatrzcie na zdjęcie przodu jak maska z lewej strony ładnie leży, no i ta osłona na pasie przodu pod maską rewelacyjnie sklejona i oryginalne blaszki na reflektorach zapewne BOSCHA lub ZKW :) nie wspominając o nowym grillu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.