Skocz do zawartości

ID 7 - czy wykonuje się Wam Remote Software Update?


Tomi_ST

Rekomendowane odpowiedzi

Zmień ASO, eskaluj do BMW polska, nagłośnij sprawę itp.

 

:cool2:

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja sama się nie wykonywała od nowości.



Teraz jak zmieniam tryb jazdy z Comfort na Adaptive lub Sport to na głównym ekranie wyświetla mi się całoekranowy komunikat, że właśnie dokonałem zmiany. Strasznie to wkurzające, za cholerę nie mogę znaleźć gdzie to wyłączyć.

.

 

Da sie to wylaczyc, Car->ustawienia-> wyswietlacz jesli dobrze pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie. Sprawdziłem, to menu nazywa się "Wskaźniki" z Car / Ustawienie lub po przesunięciu kontrolera do góry - "Wyświetlacz".

Nie ma tam opcji wyłączenia wyświetlania zmiany trybu jazdy na monitorze centralnym.

Mam wrażenie, że to było ale zniknęło. No chyba, że jest w jakimś dziwnym i trudnym do znalezienia miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
31 minut temu, MarekCh napisał(a):

Softu w aucie z wersji 2022.03/65 na 2023.03/67. Aktualną wersję możesz sprawdzić w ustawieniach.

Dzięki poszukałem, moje mybmw twierdzi , że 11/2022.37  jest najnowsze 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarekCh napisał(a):

Softu w aucie z wersji 2022.03/65 na 2023.03/67. Aktualną wersję możesz sprawdzić w ustawieniach.

Dzięki poszukałem, moje mybmw twierdzi , że 11/2022.37  jest najnowsze 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie  dzisiaj pojawiło się powiadomienie w aucie  i w apce aby zaktualizować do 2023.03/67

w aktualizacji jest akcja serwisowa ze skrzynią biegów / oprogramowania EGS:(ECE ) - sterownik nawet po wyłączeniu auta może zużywać energię i całkowicie rozładować akumulator ! , ta nieprawidłowość powinna być usunięta po wdrożeniu uaktualnienia 11/2022.56 - specjalny kod uszkodzenia : 0024710100

 

więc na moje obojętnie czy ktoś ma wykupioną usługę czy nie to ASO z aktualizacją softu łaski teraz nie powinno robić a tym bardziej pobierać kasę 🤪

Edytowane przez Woytas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.