Skocz do zawartości

wymiana nerek na czarne


mirekG01

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , czy ktoś ma pojęcie jak wymienić nerki w G01 rocznik 2022. Prozaiczny temat , mam srebrne , chcę mieć czarne . Na youtube to wygląda , bardzo prosto ,ale czy nie jest tak ,że trochę bagatelizują sprawę . Macie doświadczenie , ktoś to fizycznie zrobił ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chcę wymienić. Dodatkowo chcę też zmienić końcówki wydechu na te z rozszerzonego shadow tylko kurcze nie wiem czy one w ogóle są wymienialne bo tak na pierwszy rzut oka jak się temu przyglądałem to wyglądają jakby były integralną częścią wydechu.


Orientował się już może ktoś z Was jaka jest cena tego grilla w ASO? No chyba że chcecie bawić się w zamienniki których pełno na aliexpress. Ja jednak chcę pójść w oryginał. Na allegro znalazłem taki grill, właśnie do wersji LCI czyli plaster miodu za ok 1200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę na allegro te po 1200zł, ale pisałem z jakąś firmą i podobno to ten numer, a wtedy to niby oryginał około 800zł, 51 13 5 A36 BD0. Niestety ciężko teraz sprawdzić bo nie ma już dostępnych katalogów dla auto chyba po 2019 roku:/


Końcówki widziałem na zagranicznym forum, że ludzie zmieniają. Da się je dokupić.


Jak potwierdzę, na 100% numery to mogę tu wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko czy inny jest grill w wersji z kamerami 360 czy nie. Bo ja mam kamery 360. Ale na pewno będę chciał wiosną to zmienić bo to szpeci ten samochód. Jeszcze u mnie to pół biedy bo mam kolor Brooklyn grey. Widziałem w salonie stała taka w kolorze black carbon. M pakiet i ten grill srebrny. To dopiero kiczowato wyglądało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej Wam okleić te nerki folią?

Kolor w zasadzie macie dowolny, zawsze można wrócić do oryginału, macie dodatkowe zabezpieczenie oryginalnej powłoki i pewnie taniej wychodzi niż podmianka oryginał na oryginał.

u siebie mam full front oklejony dodatkowo PPF i zabezpieczenie jest rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nikt oklejenie tego nie chciał podjąć bo o ile ramkę jeszcze by się dało to na tym plastrze miodu są takie srebrne małe łączenia i tego powiedzieli że na pewno nie okleją bo pierwsze mycie na myjni i to wszystko odpadnie. A oklejenie samej ramki i pozostawienie tych elementów srebrnych nie ma sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chcę wymienić. Dodatkowo chcę też zmienić końcówki wydechu na te z rozszerzonego shadow tylko kurcze nie wiem czy one w ogóle są wymienialne bo tak na pierwszy rzut oka jak się temu przyglądałem to wyglądają jakby były integralną częścią wydechu.


Orientował się już może ktoś z Was jaka jest cena tego grilla w ASO? No chyba że chcecie bawić się w zamienniki których pełno na aliexpress. Ja jednak chcę pójść w oryginał. Na allegro znalazłem taki grill, właśnie do wersji LCI czyli plaster miodu za ok 1200zł.

 

Końcówki wydechu są wsuwane na wcisk -> można je wysunąć, potrzebny klocek i młotek. Klocek zapieramy na końcówkę od środka do tyłu samochodu i traktujemy go z wyczuciem młotkiem.


W 2020 cena grilla w ASO 900 PLN. Wymiana musi być prosta, bo trwała ok. 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.