Skocz do zawartości

E91 m57 Nie odpala , błąd wtryskiwaczy


Kamil6969

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś z was mnie poratuje i w końcu pomoże… auto przestało palić. Najpierw było tak że zapaliło zgasło, zapaliło i chodziło, potem zapalało dopiero za którymś razem aż w końcu przestalo. Pod kompem wyrzuca błąd wtryskiwaczy 1 - 2 i 3 , oraz błąd DPF ale błąd DPF był już wcześniej , wiec go wyciągałem i czyscilem i jest drożny. Wszystkie wtryski wyjąłem i oddałem do sprawdzenia. Wszystkie wg zakładu są w 100% sprawne. Wszystkie piny w kostkach wyglądają Ok, żadnych innych błędów poza tymi od wtryskiwaczy 1-2-3 i dpf nie ma. A jezeli auto odpali bo na plaka odpala i chodzi i jeździ idealnie , i błędów nie generuje. Pompa wstępna paliwa podaje jak trzeba. Już ręce mi opadają a dobrych mechaników u w mnie w mieście niestety brak. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Auto dokładnie z 2008r przedlift 325D M57
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Po wymianie i kodowaniu sterownika , auto pali jeździ ale podczas mocnego przyspieszania wywala check engine i tryb awaryjny. Zgasze i zapale i błędu nie ma do ponownego mocnego przyspieszenia. Błędy to : 4560 wiarygodność ciśnienia listwy z regulacją ilości… po prostu ręce opadają do tego auta. Co teraz się zesralo? Filtr paliwa nowy Mann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam się na tym. Elektryk który mi to robił kodowal go na 3 różne sposoby, mape ze starego, male oryginalna itd itp z elektryki jestem ciemny wiec się na ten temat nie wypowiem. Ale na 3 różne sposoby kodowania tego nowego sterownika , odpala tylko na jednym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.