Skocz do zawartości

chip tuning w e30 320i


gromozur

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie brzydkie słowo ? Nie moja wina że system jest taki głupi i uznał słowo "czipa" bez "z" za brzydkie :) więc niema się co bulwersowac Lagadula ;)

 

Przepraszam, za szybko zareagowałem, i nie sprawdziłem co było w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze Was z tymi "czipami" z e30.cz .... odczuwalny to jest wiatr

 

apropos kolegow z szambem..."chip" i szambo to chyba sie mija z celem skoro zwezka zabiera 30% mocy silnika

slawo@antserwis.pl

gg 1041



PROJEKT SZYBKA ETA STAGE 2

http://img516.imageshack.us/img516/8284/113863664644f590e20953anv7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOLEGO OD SZAMBA. WIESZ O TYM ŻE SĄ RÓŻNE INSTALACJIE GAZOWE I NIEKTÓRE NIE MAJĄ ZWĘŻKI. I NIE KAZDY JEST MOZE TAKI BOGATY ABY JEŹDZIĆ NA PALIWIE JAK TY. A JEŚLI NAWET JAK GAZ OBNIZA MOC O 30% WEDŁUG CIEBIE (CHOCIA Z TEGO CO MI WIADOMO TO PRZY ODPOWIEDNIM USTAWIENIU I ODPOWIEDNIM REDUKTORZE MOC NIE MALEJE AZ O TYLE). WIĘC NAWET JAK CHIP JA PODNIESIE O 5% A KOLEJNE ZMIANY MECHANICZNE O NASTEPNE % TO JEST TO I TAK OPŁACALNA MODYFIKACJA. OCZYWIŚCIE MOIM ZDANIEM

 

POZDRAWIAM

 

Mod edit Nie pisz proszę dużą literą. To oznacza że krzyczysz, w języku internetowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prszeparaszasz moda - kilka slow wyjasnienia ;)

to kolegow od szamba - wyrazilem swoja opinie, przeciez nie kaze Ci ejzdzic na szambie czy na pb - nie krytykuje Cie nie obwiniam i nie sadze!

Twoje auto robisz co chcesz ;)

po drugie primo - gdybym byl bogaty jezdzilbym juz m3 e30 a nie tym czym jezdze

po trzecie primo jesli ja uwazam ze gaz to jest do zapalniczki to uwazam tak ja i nie kazdy musi sie z tym zgadzac

 

wracajac do tematu - chipy z e30.cz kolega testowal i oprocz przesuniecia odcinki nie daja absolutnie nic, dlatego zdecydowalem sie najpierw na niemiecki chip - nie pamietam juz firmy, chodzil super, jednak auto mialo "dziure" w zakresie 2500-3000obr, nawte potrafilo jakby zgubic zaplon w tym przedziale,reklamowalem chip, zwrocili kase - nie chcialem drugiego - to zaleta chipu z gwarancja

potem przyszledl czas na Dina i powiem szczerze ze byl rewelacja, chociaz namawiano mnie na JC Chip - czyli Jim Conforti - podobno najlepszy

byc moze w przyszlym roku podejme dalsze modyfikacje swojej bylej ukochanej ety (nie poszla w zle lapy - jestw rodzinie) ale juz teraz umowie sie w na modyfikacje w ksr-motorsport, bo home made tuning ma swoje granice

slawo@antserwis.pl

gg 1041



PROJEKT SZYBKA ETA STAGE 2

http://img516.imageshack.us/img516/8284/113863664644f590e20953anv7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem wiele chipow w swoim 320i ale wiekszosc to lipa dopoki nie sprowadzilem TUNER MOTORSPORT.

 

kolego chybaTURNER MOTORSPORT?......to wlasnie Jim Conforti

slawo@antserwis.pl

gg 1041



PROJEKT SZYBKA ETA STAGE 2

http://img516.imageshack.us/img516/8284/113863664644f590e20953anv7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Mam pytanko odnośnie chipów. Zastanawiam się nad wsadzeniem takiego czegoś do mojej E-36. Rozejrzałem się trochę w necie i widzę że cenowo ma się to od 1000zł w górę. Znalazłem na allegro gościa który oferuje taki chip za 109zł.

http://www.allegro.pl/item164566049_chip_bmw_318_320_325_327_m3_328_535_.html

Gdzie tkwi pułapka o ile jakaś jest? A może ja coś źle poczytałem?

I skąd odczytać numer komputera żeby dobrać taki chip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.