Skocz do zawartości

Opony a tabliczka znamionowa


wiiktor11

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego iż mieszkam na południu naszego pięknego kraju, dosypało obficie śniegu...

Opony Kormoran Snow 225/40/18 za niecałe 1300 zł/kpl sprawdzają się póki co rewelacyjnie... mam porównanie do Dunlop z * w innym BMW w domu... i w warunkach zimowych to są dwa światy... na korzyść Kormoranów...

Póki co nie żałuje wyboru,

120i też daję radę, ale brakuje zwykłego ręcznego aby czasem zakręt zacieśnić...

Gdyby to był tył, to byłoba zabawa...

Choć pewnie tak jak w FWD , esp na wiele już nie pozwala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie napęd na przód to bym jedynki i X1 nie kupił tylko np Golfa i Atece. Na pewno bym w zimę żony nie wsadził w auto z napędem na tył. Mój znajomy ma F10 w fajnej wersji i gdyby miał xdrive (albo przód napęd chociaż) to by nie myślał o zmianie. Skarży się, że w zimę RWD to nic fajnego do normalnego użytkowania.


Co do ręcznego to jedynka ma ten elektryczny ręczny chyba zaciskany na wszystkie koła. Chciałem się tym pobawić to przód mi zanurkował. Z kolei elektryczny ręczny w X1 z tego co się bawiłem rok temu to blokuje tylko tylne i szło polecieć lekko bokiem :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego iż mieszkam na południu naszego pięknego kraju, dosypało obficie śniegu...

Opony Kormoran Snow 225/40/18 za niecałe 1300 zł/kpl sprawdzają się póki co rewelacyjnie... mam porównanie do Dunlop z * w innym BMW w domu... i w warunkach zimowych to są dwa światy... na korzyść Kormoranów...

Póki co nie żałuje wyboru,

120i też daję radę, ale brakuje zwykłego ręcznego aby czasem zakręt zacieśnić...

Gdyby to był tył, to byłoba zabawa...

Choć pewnie tak jak w FWD , esp na wiele już nie pozwala...

 

Właśnie po to masz nowoczesne ESP, żeby robiło to za Ciebie - przy ciasnym zakręcie tylne wewnętrzne koło jest dohamowywane właśnie po to, żebyś mógł zakręt pokonać po węższym łuku, ale zabawy w tym faktycznie nie ma :wink:

odebrane 24.10.2022 / 150: 40W22 / 112: 16W22, 22W22, 30W22, 33W22, 39W22, zamówione 29.09.2021
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.