Skocz do zawartości

Jaka felga 19 do białej Trójki Touring?


Gaiger

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam pytanie, jaką byście wybrali felgę 19 do białej trójki? Zastanawiam się pomiędzy tymi dwoma: 19" aluminiowe obręcze BMW Individual Double-spoke 793 Bicolor z ogumieniem RFT (wzór mi się bardziej podoba, cena też, ale jest tu kolor szary) i 19" aluminiowe obręcze M Double-spoke 791 Bicolor z ogumieniem Runflat (kolor jet black - fajna, ale droższa). Może ktoś ma z tą pierwszą białe auto i podeśle jakieś zdjęcie? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pytanie, jaką byście wybrali felgę 19 do białej trójki? Zastanawiam się pomiędzy tymi dwoma: 19" aluminiowe obręcze BMW Individual Double-spoke 793 Bicolor z ogumieniem RFT (wzór mi się bardziej podoba, cena też, ale jest tu kolor szary) i 19" aluminiowe obręcze M Double-spoke 791 Bicolor z ogumieniem Runflat (kolor jet black - fajna, ale droższa). Może ktoś ma z tą pierwszą białe auto i podeśle jakieś zdjęcie? ;-)

 

Wpisz sobie w google grafika haslo "793 Bicolor bmw g20 white" to Ci wyjdzie mnóstwo fotek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wydaje mi się, że to jest kwestia tego, że trudno jest zrobić ładne zdjęcie czarnych felg, szczególnie na aucie z białym lakierem. Sam mam białe G20 z czarnymi felgami 796M i na żywo taka kombinacja wygląda moim zdaniem świetnie, ale nie udało mi się zrobić zdjęcia, żeby felgi nie zlewały się z oponami i nie gubiły na zdjęciu. Na żywo dochodzi odbicie światła od felg i tarcz hamulcowych i wtedy felgi zdecydowanie są widoczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.