Skocz do zawartości

Update do ID7


Van_dal

Rekomendowane odpowiedzi

Podpinam się pod pytanie, mam auto z 2017 i fajnie byłoby mieć Android Auto...

 

zacytuję klasyka " nie da się " :) niestety też mam 2017r. badałem temat i nie jest to wykonalne za rozsądne pieniądze. Trzeba by było zmienić cały system na ID7, co razem z kodowaniem i zapewne dołożeniem kabelków będzie kosztowało majątek.


Jedyna opcja przejście na jabuszko i odblokowanie apple car play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są też "przystawki" które dają dodatkową funkcjonalność bez przerabiania na id7, np. IMI-1000, MMI Box. Ale też tanie to nie jest.

 

Czyli wtedy mam na ID6 Android Auto, tak?


Patrząc na ceny w GBP to wychodzi podobnie, jak wymiana wyświetlacza na pełnego Androida - traci się obsługę gestami "tylko" - nie wiem, czy coś jeszcze.


Na G30 już to Comfort Media robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Są też "przystawki" które dają dodatkową funkcjonalność bez przerabiania na id7, np. IMI-1000, MMI Box. Ale też tanie to nie jest.

 

Czyli wtedy mam na ID6 Android Auto, tak?


Patrząc na ceny w GBP to wychodzi podobnie, jak wymiana wyświetlacza na pełnego Androida - traci się obsługę gestami "tylko" - nie wiem, czy coś jeszcze.


Na G30 już to Comfort Media robił

https://www.bimmer-tech.net/category-bmw-iphone-android-integration

Czy tanie to nie jest to wszystko zależy od budżetu osoby która chce w to zainwestować, jeśli dokładałbym coś to chyba zdecydowałbym się na tą firmę.Mieli fajny kanał na yt gdzie pokazywali krok po kroku jak to zamontować ale coś zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Osobiście będę montował ten zestaw w G30 z 2017 roku https://www.carprokit.com/collections/wireless-carplay-for-bmw/products/road-top-wireless-carplay-android-auto-airplay-usb-mirroring-youtube-retrofit-module-kit-fit-for-bmw-all-series-evo-system-2017-2018-free-dhl-shipping-3-7-days-delivery Kolega ma to zamontowane w Audi i działa super. Widziałem gdzieś filmik jak koleś to montuje do BMW jak znajdę to podeśle. Całe sterowanie działa z oryginalnego idrive. Widziałem jak koleś w F30 to montuje ale nie mogę znaleźć tego video. Niżej wstawiam jak to wygląda w f10. zasada działania ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.