Skocz do zawartości

Gdzie jest zapisywany stan licznika w BMW


bodziotx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanie niech ktos mi powie gdzie jest przechowywany stan licznika (przebieg) w naszych BMW E36. Nawalaja mi zegary i mysle o kupnie uzywanych, ale nie chce stracic swojego przebiegu. Dzis bylem u jednego elektryka i mi powiedzial ze jak se wloze jakis licznik uzywany to bede mial swoj przebieg bo on jest gdzie indziej przechowywany a nie w zegarach. :shock:

Wiec sprawa wyglada tak albo koles mi opowiada jakies androny alebo moge se smialo kupic uzywane zegarki i bede mial swoj przebieg. Drodzy forumowicze mysle ze na pewno wiecie jak to wyglada z tym przechowywaniem informacji o przebiegu. Bardzo bym prosil o odp. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czść

stan licznika musi być przechowywany w centralnym komputerze (przynajmniej jako archiwum)

oryginalny przebieg jest zapisywany osobno ( nie do przekręcenia)

możesz go sprawdzić

przyciśnij guzik zerowania licznika( bec przekręcania kluczyka) pokaże ci stan jaki pokazuje aktualnie

potem przekręć raz kluczyk i pokaże przebieg od nowości

ja się zdziwiłem troche niemiło

mam inny problem

nie mogę znaleźć tłumaczenia do komputera do E36 325i z grudnia 93r

pozatym normalnie jak robił ,check, to pokazywał po kolei jakieś informacje jak sprawdzałem ten stan licznika przekręciłem kluczyk dwa razy a nie raz

liczniki sie obróciły i wróciły do normalnej pozycji ale komputer przy taście nie pokazuje po kolei informacji tylko jakąś jedną a potem normalnie gaśnie\

czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czść

stan licznika musi być przechowywany w centralnym komputerze (przynajmniej jako archiwum)

oryginalny przebieg jest zapisywany osobno ( nie do przekręcenia)

możesz go sprawdzić

przyciśnij guzik zerowania licznika( bec przekręcania kluczyka) pokaże ci stan jaki pokazuje aktualnie

potem przekręć raz kluczyk i pokaże przebieg od nowości

ja się zdziwiłem troche niemiło

 

:mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czść

stan licznika musi być przechowywany w centralnym komputerze (przynajmniej jako archiwum)

oryginalny przebieg jest zapisywany osobno ( nie do przekręcenia)

możesz go sprawdzić

przyciśnij guzik zerowania licznika( bec przekręcania kluczyka) pokaże ci stan jaki pokazuje aktualnie

potem przekręć raz kluczyk i pokaże przebieg od nowości

ja się zdziwiłem troche niemiło

mam inny problem

nie mogę znaleźć tłumaczenia do komputera do E36 325i z grudnia 93r

pozatym normalnie jak robił ,check, to pokazywał po kolei jakieś informacje jak sprawdzałem ten stan licznika przekręciłem kluczyk dwa razy a nie raz

liczniki sie obróciły i wróciły do normalnej pozycji ale komputer przy taście nie pokazuje po kolei informacji tylko jakąś jedną a potem normalnie gaśnie\

czy to normalne?

 

 

Boze jak slysze takie pierdoly to mi sie niedobrze robi. Jak taki jestes tego pewien to popatrz do kazdej beemki. Prawie kazda ma ok 350 tys. ??? CO za bzdura to nie przebiegi.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.