Skocz do zawartości

Android Auto w g20 z 2020


andrewp

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz warto jeszcze rozgryźć jak z tego efektywnie korzystać.

U mnie włącza się od razu po wejściu do samochodu - to ustawienie widzę że można zmienić w telefonie.

Co dziwne po otwarciu drzwi system się nie wyłącza nie wiem czy to kwestia AA czy może coś namieszałem Bimmercode jak robiłem kodowanie.


Czytałem też że nie bardzo się da Yanosik i Google maps jednocześnie włączyć na AA więc chyba pozostaje przyzwyczaić się do nawigacji z yanosika


Macie jakieś wskazówki jak używacie AA?

Można spokojnie włączyć yanosika i Google maps. Włączasz yanosika, wchodzisz w menu główne i potem google maps i oba działają jednocześnie.

Dla mnie AA jest bardzo nieintuicyjne, poruszanie się po nim za pomocą idrive jest męczące. AppleCar jest o wiele bardziej responsywne i lepiej spasowane z bmw.

Osobiście włączam tylko yanosika na AA (albo tylko na telefonie) i korzystam z navi bmw, bo lubię tę mapę między zegarami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To teraz warto jeszcze rozgryźć jak z tego efektywnie korzystać.

U mnie włącza się od razu po wejściu do samochodu - to ustawienie widzę że można zmienić w telefonie.

Co dziwne po otwarciu drzwi system się nie wyłącza nie wiem czy to kwestia AA czy może coś namieszałem Bimmercode jak robiłem kodowanie.


Czytałem też że nie bardzo się da Yanosik i Google maps jednocześnie włączyć na AA więc chyba pozostaje przyzwyczaić się do nawigacji z yanosika


Macie jakieś wskazówki jak używacie AA?

Można spokojnie włączyć yanosika i Google maps. Włączasz yanosika, wchodzisz w menu główne i potem google maps i oba działają jednocześnie.

Dla mnie AA jest bardzo nieintuicyjne, poruszanie się po nim za pomocą idrive jest męczące. AppleCar jest o wiele bardziej responsywne i lepiej spasowane z bmw.

Osobiście włączam tylko yanosika na AA (albo tylko na telefonie) i korzystam z navi bmw, bo lubię tę mapę między zegarami :)

Ja zaczynam testować mapy apple które również są wyświetlane na headup czy między ekranem, ciekawe kiedy wyląduje w komosie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś wskazówki jak używacie AA?

 

Polecam Waze. Też należy do google. Dobrze prowadzi, pokazuje wszystkie ograniczenia prędkości, korki, samochody na poboczach, suszarki, fotoradary (czyli chyba tak jak Yanosik, prawda? bo nigdy nie korzystałem). Można samodzielnie zgłaszać wszelkie utrudnienia na trasie.


Z Waze korzystam od kilku lat i wielokrotnie uratowało mi dupę przed Policją pochowaną po krzakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś wskazówki jak używacie AA?

 

Polecam Waze. Też należy do google. Dobrze prowadzi, pokazuje wszystkie ograniczenia prędkości, korki, samochody na poboczach, suszarki, fotoradary (czyli chyba tak jak Yanosik, prawda? bo nigdy nie korzystałem). Można samodzielnie zgłaszać wszelkie utrudnienia na trasie.


Z Waze korzystam od kilku lat i wielokrotnie uratowało mi dupę przed Policją pochowaną po krzakach.

 

Korzystelem z obu Waze i Yanosik, wg mnie przewaga Yanosika taka ze jednak uzywa sporo wiecej osob, wiec dane zagrozen sa zdecydowanie bardziej aktualne.

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trochę podbiję, bo temat dotyczy AA. Po długich zabawach z łączeniem telefonu (Huawei p30 pro) Android Auto śmiga bez kabla, aplikacje działają, problem w tym, że ta, na której mi najbardziej zależało, czyli navi expert, powoduje zwieche AA i konieczność restartu.

Korzysta ktoś z Was z navi experta i miał podobny problem? Teoretycznie ich aktualna wersja działa z Android Auto. Jeżdżę na tej nawigacji od wielu lat i mimo, że jest płatna, to bardzo nie chciałbym się jej pozbywać. Wielokrotnie miałem sytuację że algorytmy np pokazujące alternatywne trasy ogarniały lepiej niż Google maps. I świetnie ostrzega o wypadkach, kolizjach, patrolach etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.