Skocz do zawartości

Brak komunikacji.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem ze swoją e 39 .Nie działają kierunkowskazy przycisk w manetce BC i światła drogowe,awaryjne są.Lcm podmieniony nic nie dało .Możliwość połączenia się inpą tylko z silnikiem .Co sprawdzić jeszcze?

'

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Błędy w liczniku są, jesli tak to jakie. Co bylo robione przy aucie i czy masz fabryczną nawigację, bo najczęściej problemem jest zasniedzialy czytnik nawigacji, wystarczy odpuac wtyczkę do sprawdzenia.
Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Podpinales się w obd pod kierownicą czy w okrągłe gniazdo pod maską?
Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę ;)
Opublikowano
Bezpieczniki ok?
Opublikowano
  • Autor
Auto bez nawigacji,podpinałem sie i do obd2 i do okrągłego i tylko mam komunikacje z silnikiem.Bezpieczniki ok ,kupiłem już z takim problemem.
Opublikowano
  • Autor
Brak komunikacji z licznikiem,abs,airbag,radio,lcm.Jutro popdmienie lcznik bo wyczytałem żę komunikacja z niektórymi sterownikami odbywa sie przez linie na której znajduje sie licznik.Mam prożbe może ktoś sprawdzić jakie ma napięcie między ponem 19-20 i 17- 20 w okrągłym gnieżdzie pod maską.
Opublikowano
  • Autor
Aurto sprowadzone,może ktoś grzebał przy liczniku i coś uwalił ,wiadomo w jakim celu.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

W okrągłym złączu masz mieć


14 stałe napięcie 12V

16 napięcie po kluczyku 12V

19 masa


15 RXD musi mieć mostek z 17 (sprawdź czy w interfejsie jest między nimi połączenie, jeśli nie ma to zrób mostek)

20 TXD

Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, trochę z lwa.
Opublikowano
  • Autor
Licznik wymieniony i dalej to samo.Może mi kolega sprawdzić miernikiem napięcie między 19 a 20?
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Spróbuj się podpiąć przy liczniku.
Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę ;)
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Licznik z dużym BC (z tyłu są 3 wtyczki). Biała wtyczka licznika pin1 (przewód biało fioletowy) podepnij do kabelka obd pod pin7. Kabelek obd pin16 +12v, pin5 masa.
Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę ;)
Opublikowano
  • Autor
Licznik mełe BC.Podmieniona manetka i bc działa ,kierunki i drogowe dalej brak.
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Licznik z małym BC (dwie wtyczki) pin12, przewód biało fioletowy z białej wtyczki do kabelka obd pod pin7, reszta jak wyżej. Wtyczki muszą być podpięte do licznika żeby się połączyć.
Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę ;)
Opublikowano
  • Autor
Udało sie połączyć z licznikiem,dzięki wielkie sprawdziłem ciągłość kabla z 20 pina i pod pompą abs miał przerwe.Rozwiązany problem Dzięki za zainteresowanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.