Skocz do zawartości

[F11] Automatyczna klapa bez kopnięcia?


Master_G

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,


zastanawiam się nad jedną kwestią - mam w mojej F11 automatycznie otwieraną klapę bagażnika oraz comfort access. Wyczytałem w necie, że te 2 opcje zawsze są w kombinacji z otwieraniem klapy na "kopnięcie".


U mnie natmiast to nie działa - zastanawiam się czy to po prostu usterka / ktoś nie wymienił tego po dzwonie (auto używane, brak 100% przejrzystości w historii auta) czy po prostu nigdy tego nie było i w razie czego, trzeba dosztukować.


Z góry dzięki za podpowiedzi.


VIN WBAMX51010DL74244

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witajcie,


zastanawiam się nad jedną kwestią - mam w mojej F11 automatycznie otwieraną klapę bagażnika oraz comfort access. Wyczytałem w necie, że te 2 opcje zawsze są w kombinacji z otwieraniem klapy na "kopnięcie".


U mnie natmiast to nie działa - zastanawiam się czy to po prostu usterka / ktoś nie wymienił tego po dzwonie (auto używane, brak 100% przejrzystości w historii auta) czy po prostu nigdy tego nie było i w razie czego, trzeba dosztukować.


Z góry dzięki za podpowiedzi.


VIN WBAMX51010DL74244

Tak jak piszesz. jesli auto ma aut. klape bagażnika i comfort access to właśnie tylna klapa powinna być otwierana 'kopnieciem'.

Możesz sprawdzić - powinien być moduł i podłączone do niego dwie antenty (pod zderzakiem). Do modułu także dochodzi wtyczka chyba 3 pin z zasilaniem, masa i sygnałem LIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie każada f10/11 z początków produkcji miały tą opcję.Dokładałem to w jednej f10 z 2010r i trzeba było wymienic także frm na taki z 2012.Sprawdz pod spodem czy masz moduł i anteny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.