Skocz do zawartości

BMW Sauber. Thanks Michael.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BMW Sauber. Thanks Michael.

 

Co o tym sądzicie :?: Jak oceniacie ten gest :?:

Opublikowano

Dla mnie to bylo swietne pozegnanie :cool2: tym bardziej ze BMW pochodzi z niemiec tak samo jak schumi :wink:

No i schumi podziekowal i nie spodziewal sie tak wielkiego gestu od innej ekipy... no i troszeczke zwrocili na siebie uwage :mrgreen:

moje modele
Opublikowano
a co takiego zrobil ?? :?:
Opublikowano
dobra koniec ot :mrgreen: jak nie wiesz to musisz doczytac w jakies gazecie :wink: a tu mamy pisac jak wam to sie podoba i jak wy to oceniacie :?: jak jak juz napisalem bardzo pozytywnie :dance:
moje modele
Opublikowano
  • Członkowie klubu
Jeden mniej do objechania przez naszego Roberta :twisted:

Pozdrawiam

Rafał F.

Opublikowano

nie zapominajmy ,ze po SCHUMIm zostało jeszcze przynajmniej 2 świetnych kierowców F1 którzy zostali i bedą zbierać laury. dla Roberta dobrze sie stało bo rowniez bedzie mial szanse na wyzsze pozycje

 

a co do gestu to jest OK :modlitwa:

Opublikowano
Iiiii tam wazelnia ! Pewnie liczą że Schumi przejdzie do nich... ;) hehe

jak przejdzie skoro zakonczyl kariere :duh:

http://img119.imageshack.us/img119/5599/e125ty.jpg

"Człowiek więc najpierw czekał na Chrystusa, a jak już się doczekał, to wsiadł do samochodu. I stał się wolny."

Opublikowano
Schumi to klasa sama dla siebie. Jak on ich wczoraj objechał.
Opublikowano

jak przejdzie skoro zakonczyl kariere :duh:

 

Mateusz_S1 A ty tak wszystkim wierzysz na słowo :?: A inny Michael tzw Jordan też niby kiedyś odszedł ;)

NIE! Ale w tej kwestii akurat mu wierze, jest 7 krotnym mistrzem swiata, ma kasy jak lodu, 15 lat kariery i wierze mu ze postanowil zakonczyc kariere w blasku chwaly... watpie zeby komu kolwiek udalo sie pobic ten rekord 7 krotnego MŚ, no... poza Robertem :twisted: :twisted2: a to co sie dzialo wczoraj... ksiazke by szlo o tym napisac... Massa, Alonso a moze Button (zajeli 1,2 i 3 miejsca jak by ktos nie widzial) ? oni wczoraj byli taaaacy malutcy, w prownianiu do Michael'a z 17 na 4?! po 2 sec. szybciej na okrazeniu niz inni?! w pewnym momecie myslalem ze sie zabije... :worried:

http://img119.imageshack.us/img119/5599/e125ty.jpg

"Człowiek więc najpierw czekał na Chrystusa, a jak już się doczekał, to wsiadł do samochodu. I stał się wolny."

Opublikowano

Dokladnie Schumi juz nie wroci do F1 jako kierowca :wink:

ale to naparwde wielki kierowca :modlitwa: i w najblizszym czasie nikt go nie pobije a to co zrobil na ostatnim wyscigu to normalnie :jawdrop:

moje modele
Opublikowano
Schumi to klasa sama dla siebie. Jak on ich wczoraj objechał.

 

To prawda, ze Schumi jest niesamowitym kierowca, ale akurat w ostatnim wyscigu dosc sporo kierowcow go puszczalo, no i samochod ma tez wyraznie lepszy niz chociazby bolidy BMW/Sauber.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Opublikowano
no właśnie czemu te BMKi nie sa tak przygotowane jak np ferrari czy jakies reno, BMW powinno je objechać z dwa razy, chyba Kubicy pozycze moją siódemke to im pokarze :D to sobie zobaczą :D
BMW sie nie psuje
Opublikowano

no właśnie czemu te BMKi nie sa tak przygotowane jak np ferrari czy jakies reno, BMW powinno je objechać z dwa razy, chyba Kubicy pozycze moją siódemke to im pokarze Very Happy to sobie zobaczą Very Happy

Może dlatego, ze się dopiero uczą F1 to młody zespół, ale będą coraz lepsi, a wraz z zespołem Robert! Pozostaje trzymac kciuki! :cool2:

Wszystkie samochody są prawie jak BMW... prawie robi wielką różnicę:))


Więcej mocy:

http://img61.imageshack.us/img61/1872/doladowanie3kk.jpg

Opublikowano
zespol BMW Sauber zostal zbudowany na ten sezon praktycznie od podstaw i chlopaki sie dopiero ucza... zobaczycie co bedzie w sezonie 2007 :twisted2:

http://img119.imageshack.us/img119/5599/e125ty.jpg

"Człowiek więc najpierw czekał na Chrystusa, a jak już się doczekał, to wsiadł do samochodu. I stał się wolny."

Opublikowano
co będzie? :jawdrop:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.