Skocz do zawartości

f10 klamki keyless


ziemi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pomocy jak ustalić, która klamka lub klamki padły.


Mam problem otóż czasami potrafi mi zamknać i otworzyć samochód, natomiast czasami wogóle - bez znaczenia która klamka. Slysze tylko jak by probowało zamykać tylnie drzwi albo wlew paliwa jakoś tak, ale nie zamyka.


Nie wiem czy to wina klamki/klamek? Dodam, że każda jedna zachowuje się tak samo. Ewidentnie slysze ze probuje cos dokmnąć tylnie drzwi albo wlew paliwa i nie może... Za kazdą klamke jak zlapie to tak samo się dzieje.


Dzieki z gory za susgestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no poki co u mnie wszystko dziala prawidlowo, zamykaja i otwieraja, ale byl moment jak pisalem wczesniej, że probowalem zamknać i dotyk na klamce dzialal ale nie mogl zamknac tylnich dzwi albo wlewu paliwa.


Zauwazylem, że podczas mycia myjka auto sie zamyka i otwiera? Czy powinienem jakos szczegolnie uwazac na te klamki podczas mycia?


Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylnych nie zamykał a resztę zamknął ? Jak tak to ja bym sprawdził zamek a nie klamkę. Ja miałem tak że przestały mi się zamykać i otwierać jedne drzwi więc rozebrałem boczek ,poruszyłem wtyczką od zamka i wszystko wróciło do normy. Profilaktycznie prysnąłem wtyczkę wd40 i jak na razie wszystko jest ok.


A jeżeli chodzi o mycie to jest tak jak piszesz . Klamki reagują na strumień wody, mycie gąbką itp.po prostu są takie czułe.

Edytowane przez Mariusz861986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak też myślałem, że to pewnie zamek, a nie klamka, póki co jest ok, będę obserwować.


Czyli jak myć auto to kluczyk owinąć czymś żeby nie wysyłał fal? Wtedy mogę na spokojnie myć?? Auto nie będzie się otwierać i zamykać...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowym klubowiczem. Posiadam f10 z 2010 roku z keyless. Chciałem poprosić o pomoc, keyless zamyka mi się tylko z drzwi kierowcy natomiast otworzyć mogę z każdych drzwi. Czy wymaga to jakiegoś programowania czy wymiany jakiegoś elementu. Będę wdzięczny za sugestie i informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Te klamki padaja jak muchy. Żeby działało musialbys wymienić klamki. Nowe w aso to kupa kasy. Mozna kupic chińczyki za 150 czy 200 zeta za sztukę ale jak sie poczyta komentarze na Aliexpres to ludzie pisza ze dzialaja 2 czy 3 miesiace i bledow i tak nie da sie wykasowac. Ja odpuscilem temat. Odpiąłem wtyczki ze wszystkich 4 i przynajmniej spalem spokojnie ze mi zwarcia nie zrobia, co jest wysoce prawdopodobne. W menu z tego co pamiętam mozna jedynie zmienic ustawienia ktore drzwi beda sie otwierac i zamykac po zlapaniu klamki kierowcy. Albo tylko one albo wszystkie. Ale nie ze otworzysz wszystkie a zamkniesz tylko jedne.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.