Skocz do zawartości

Jak rozpoznać wizualnie czy jest nagłośnienie Logic7


Bing

Rekomendowane odpowiedzi

W swoim E91 mam L7 Harman Kardon i mam z tyłu tak samo głośniki, ale nie wiem czy w przypadku standardowego nagłośnienia, również z tyłu głośniki nie są tak samo rozmieszczone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim E91 mam L7 Harman Kardon i mam z tyłu tak samo głośniki, ale nie wiem czy w przypadku standardowego nagłośnienia, również z tyłu głośniki nie są tak samo rozmieszczone

 

Ciekawy temat, też mam najwyższą możliwą wersję nagłośnienia, L7 HK, a nie mam tego małego "głośnika" nad dużym. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niezła zagwozdka, egzemplarz dopasiony niby fest dobrze ale wiem tylko że jeszcze ma małą navi :roll:


Obejrzałem parę i widzę że z tyłu w drzwiach bywa że wcale nie ma głośników w tym modelu


Niby logic7 powinno mieć 13 głośników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta, zdjecie to e91 i tam sa w drzwiach, w e90 sa w tylnej polce.

 

E91 ma też w podsufitce głośniki. Jak jest podstawowe audio to są dwa głośniku z przodu i w podsufitce dwa, w tylnych drzwiach wtedy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mowa o dodatkowych glosnikach, tweeterach. W e90 sa w polce, w e91 w drzwiach.

 


Czyli E91 zawsze ma głośnik w tylnej tapicerce drzwi?

W podstawowym mask, nie ma w drzwiach z tylu, w pro/hi-fi sa w drzwiach z tylu, w L7 dodatkowo tweetery w drzwiach dla e91, w polce dla e90 oraz jeden na srodku deski rozdzielczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie brakuje jedynie tego na środku deski i według VIN mam HIFI S676. Nagłośnienie Pro też ma jakieś oznaczenie w wyposażeniu?

 

Przy hifi w e91 lic nie ma środkowego, nie ma wysokotonowych z tyłu i nie ma w podsufitce obok klapy bagażnika

Jest jeszcze S676A - tu nie wiem do końca co więcej dokładali lepszy wzmacniacz? i czy to na eu/us


Kolejne wersje audio w e91 to Logic7/Harman dochodzą wysokotonowe z tyłu i 2 głośniki w podsufitce , i inna komunikacja i zasilanie. W polifcie mają napis na wysokotonowych harman/kardon w przed lifcie brak.


Najwyższa opcja to było Individual chyba robił Bang & olufsen , mocniejszy , dochodzi dodatkowy wysokotonowy przy środkowym w desce. Mają pomarańczowe środki głośnika + srebrną ramkę metalową + zielone naklejki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokotonowych mam 4 sztuki, grają wszystkie bo przykładałem ucho https://i.ibb.co/YN7XWVV/BB9Nl1F.jpg%20J

Za to reszta się zgadza, brak środkowego i w bagażniku. Prawdopodobnie do 03/2009 było 10 głośników, później zrezygnowali z tweeterów z tyłu.

Tutaj dokładniejsze informacje z katalogu BMW https://www.1addicts.com/forums/attachment.php?attachmentid=224023&d=1204094124

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokotonowych mam 4 sztuki, grają wszystkie bo przykładałem ucho https://i.ibb.co/YN7XWVV/BB9Nl1F.jpg%20J

Za to reszta się zgadza, brak środkowego i w bagażniku. Prawdopodobnie do 03/2009 było 10 głośników, później zrezygnowali z tweeterów z tyłu.

Tutaj dokładniejsze informacje z katalogu BMW https://www.1addicts.com/forums/attachment.php?attachmentid=224023&d=1204094124

 

Na to by wyglądało, ile zamieszania z tymi głośnikami , na pewno u siebie nie mam wysokotonowych z tyłu w 2012 roczniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.