Skocz do zawartości

Ustawienia nawigacji


Notype

Rekomendowane odpowiedzi

W górnym prawym rogu masz zasięg sieci komórkowej a obok po lewej flagę z godziną.Mam tak przy podzielonym ekranie.

 

Dzięki. Faktycznie tam jest. U mnie zarówno przy podzielonym jaki full screen.

Dziwne bo przyzwyczaiłem się w iDrive 6, że było to w jednym miejscu w lewym dolnym rogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś o to już pytałem, ale nie dostałem odpowiedzi :)

W serii 5 f10 jak ustawiałem nawigacje to na wskaźniku paliwa wyświetlała mi się strzałka ile będę mieć paliwa jak dojadę na miejsce, w x5 teraz tego nie mam i nie wiem czy jest głupi i nie umiem włączyć czy pozbyto się tego fajnego gadżetu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Mam problem z nawigacją. Gdy ustawiłem prowadzenie do celu i muszę zatrzymać się np. na stacji benzynowej wyłączając silnik, ustawienie do celu po ponownym uruchomieniu silnika resetuje się( wyłącza się ) i musze ponownie wprowadzać cel podróży. Dotychczas w innych samochodach nie miałem tego problemu i cel był aktywny do końca podróży. Czy można coś z tym zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z nawigacją. Gdy ustawiłem prowadzenie do celu i muszę zatrzymać się np. na stacji benzynowej wyłączając silnik, ustawienie do celu po ponownym uruchomieniu silnika resetuje się( wyłącza się ) i musze ponownie wprowadzać cel podróży. Dotychczas w innych samochodach nie miałem tego problemu i cel był aktywny do końca podróży. Czy można coś z tym zrobić?

 


Ja tez niestety tak mam :(, potrzeba na nowo kliknąć adres w telefonie lub ostatni cel w idrive

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Ostatnio wgrałem nowa aktualizację systemu w moim G05. Zauważyłem, że po uruchomieniu samochodu po przewie pojawia się przez 10 s komunikat "Czy kontynuować jazdę do celu?". Po potwierdzeniu, że TAK nawigacja kontynuuje jazdę bez konieczności wprowadzania celu od nowa. Jednak przy włączeniu wstecznego biegu przełączenie ekranu na kamerę kasuje komunikat, dlatego trzeba potwierdzić kontynuację nawigacji, zanim włączysz biegi R lub D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.