Skocz do zawartości

Wydech bmw 340iX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatniowydawalo mi sie ze dym leci tylko z jednej koncowki wydechu. Sprawdzilem to dzisiaj w garazu i szok….

W trybie comfort spaliny leca tylko przez lewy wydech a w trybie sport przez oba.

Tez tak macie u siebie? W innych wersjach silnikowych tez tak jest?

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Tak to powinno działać, skąd to zaskoczenie?
Opublikowano

U mojej żony w 540i lewy wydech unorany i okopcony , prawy jak nówka :D

Tylko w autach ///M spaliny idą cały czas z lewej i prawej strony .

http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Opublikowano
  • Autor
Dla mnie dziwne bo tej pory jezdzilem samochodami grupy vag i w audi np oba wydechy byly aktywne caly czas a w trybie sport otwierala sie dodatkowa klapka ktora potegowala dzwiek
Opublikowano
Dla mnie dziwne bo tej pory jezdzilem samochodami grupy vag i w audi np oba wydechy byly aktywne caly czas a w trybie sport otwierala sie dodatkowa klapka ktora potegowala dzwiek

 

W Formentorze np są 4 końcówki - normalnie pracują 2 zewnętrzne, dopiero na sport otwierają się dodatkowo dwie środkowe... Więc nawet w VAGu różnie bywa...

Opublikowano
  • Autor

Te to atapy ale w rsach sa dalej prawdziwe. Lepiej wygladaja dwie zew koncowki pracujace niz tylko jedna po jednej. Wyglada to jak w dawnej skodzie rs czy citroenie ds, dwie koncowki, tylko ze po jednej stronie zaslepka…

Stalo dzisiaj przede mna na swiatlach mowe x3 2.0d i lecial dym z obu koncowek

Opublikowano
Te to atapy ale w rsach sa dalej prawdziwe. Lepiej wygladaja dwie zew koncowki pracujace niz tylko jedna po jednej. Wyglada to jak w dawnej skodzie rs czy citroenie ds, dwie koncowki, tylko ze po jednej stronie zaslepka…

Stalo dzisiaj przede mna na swiatlach mowe x3 2.0d i lecial dym z obu koncowek

ale ty masz problemy - naprawdę to ma dla ciebie znaczenie z której rury leci dym. Po to są klapki aby było ciszej. RS to raczej ///M a nie M Performance jak M340ix. Rożnica jest kolosalna.

Opublikowano
Te to atapy ale w rsach sa dalej prawdziwe. Lepiej wygladaja dwie zew koncowki pracujace niz tylko jedna po jednej. Wyglada to jak w dawnej skodzie rs czy citroenie ds, dwie koncowki, tylko ze po jednej stronie zaslepka…

Stalo dzisiaj przede mna na swiatlach mowe x3 2.0d i lecial dym z obu koncowek

 

A w zwykłych wersjach 318, 320 i 330 też tak jest że tylko w trybie sport dymek leci z obu końcówek?

Czy w normalnych wersjach wydech jest cały czas aktywny.

Opublikowano
W 30i tylko w sporcie leci z obu.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Informacyjnie w 318 cały czas para leci z obu końcówek wydechowych. Nie ma znaczenia w jakim auto jest trybie.
Opublikowano

W 320d też z obu leci cały czas.

Ale to kwestia tego, że masz wydech z klapkami - czego zazdroszczę :)

Jak masz klapki otwarte - masz lepszy dźwięk. Jak są zamknięte - masz taki dźwięk jak ja :P

Masz kozackie auto i polecam zerknąć na wydechy Audi - kupujesz samochód za 400k i masz plastikowe końcówki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.