Skocz do zawartości

Nowy uzytkownik e30 ;)


glock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od soboty jestem sczęśliwym posiadaczem BME e30 320i z 1989r. Black pearl, coupe, z gazem. Zdjecia autka w temacie z fotkami. Samochodzik udalo mi sie zlapac w naprawde ladnym stanie aczkolwiek mam kilka pierdol do zrobienia.

M.in licznik, działa kiedy chce, z akcentem na niedziałanie

Śmieszny problem, bo zeby wrzucic wsteczny, musze ruszyc calym kokpitem w okolicach drążka zmiany biegów.

ABS niedziała

Amortyzatory do wymiany.

 

Mam troche czasu na dokonanie napraw, bo ja i beemka jestesmy 1989, z tym ze ja styczen i czekam na zrobienie prawka:D Narazie siedze w niej codziennie i w miare mozliwosci zabieram na krotkie przejazdzki;).

 

Jakieś rady odnośnie problemow z beemka mile widziane, pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od soboty jestem sczęśliwym posiadaczem BME e30 320i z 1989r. Black pearl, coupe, z gazem. Zdjecia autka w temacie z fotkami. Samochodzik udalo mi sie zlapac w naprawde ladnym stanie....

 

Ładnie wygląda - jesli można się zapytać to ile cie kosztowała?

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda e30 jest jedno! Ideologie sa rozne :wink:

 

Ideologia jest jedna :mrgreen: Tak jak założenia tego działu. A dział powstał w oparciu o tą stronę : http://www.e30.de/classic/cindex.htm Tam jest wyraznie napisane na czym polega klasyczność "wąskiej lampy" :!: :!:

 

Póki co jednak nie dyskriminujemy kolegów z "szerokich" i plastikowych zderzaków. Wszyscy kochamy E30 :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od 27 sierpnia posiadam E30 coupe bz 1987 roku beżową metalik. Jest to już model z szeroką lampa ale nie znalazłem innego miejsca na forum na przywitanie się. Na E30 chorowałem od dawna, wstępnie miała to być 325 ale ostatecznie jak narazie jest to 318i ( 113 KM). Mam 20 lat i mieszkam w Poznaniu. Postaram się wgrać parę zdjęć auta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znalazłem innego miejsca na forum na przywitanie się.

Coś chyba źle szukałeś :nienie:

Ze zdjęciami to samo, jest osobna galeria :hand:

A poza tym to... witaj :cool2:

Pozdrawiam

zinnoberrot coupe - bawarka browarka

http://img522.imageshack.us/img522/8581/1006088forum2ii8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.