Skocz do zawartości

Opóźnienia w dostawie - X5/X6


MisiaelX

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ktoś wie na kiedy jest planowany lifting X6?

Zastanawiam się nad zamówieniem i chciał bym celować w lift jak będzie w tym roku.

Druga sprawa czy X6 jest mniej komfortowym autem niz X5? Tak było w starym modelu E gdzie x6 było sporo sztywniejsze.

Liftu w tym roku ma nie być, takie info dostałem na przełomie roku od sprzedawcy. Podobno będzie to 2023 rok.

X6 w każdej generacji było sztywniejsze o E już nie wspominając :D

F trochę lepiej, no a G z racji możliwej pneumatyki to już milowy krok w komforcie.

Trudno to zestawić bezpośrednio z X5, różne koła, różne rodzaje zawieszenia itd, ale G06 w pneumatyce jest już komfortowe w przeciwieństwie do wcześniejszych generacji.

G06 bez pneumatyki to nawet chyba nie jeździłem tak więc nic nie podpowiem :cool2:

Zestawiając to X5 były dla mnie komfortowe, a X6 dopiero od modelu G06 (pneumat) jest dla mnie komfortowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A czy ktoś wie na kiedy jest planowany lifting X6?

Zastanawiam się nad zamówieniem i chciał bym celować w lift jak będzie w tym roku.

Druga sprawa czy X6 jest mniej komfortowym autem niz X5? Tak było w starym modelu E gdzie x6 było sporo sztywniejsze.

Liftu w tym roku ma nie być, takie info dostałem na przełomie roku od sprzedawcy. Podobno będzie to 2023 rok.

X6 w każdej generacji było sztywniejsze o E już nie wspominając :D

F trochę lepiej, no a G z racji możliwej pneumatyki to już milowy krok w komforcie.

Trudno to zestawić bezpośrednio z X5, różne koła, różne rodzaje zawieszenia itd, ale G06 w pneumatyce jest już komfortowe w przeciwieństwie do wcześniejszych generacji.

G06 bez pneumatyki to nawet chyba nie jeździłem tak więc nic nie podpowiem :cool2:

Zestawiając to X5 były dla mnie komfortowe, a X6 dopiero od modelu G06 (pneumat) jest dla mnie komfortowe.

Dzięki za informację. Niestety w modelu M50i nie widzę opcji pneumatyki :( jest tylko m proffesional, ktory mam w X5 i sprawuje się bardzo dobrze ale jak będzie w X6 to niewiadoma.

Ze złych informacji dziś poszła podwyżka dla m50i 10tyś zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A czy ktoś wie na kiedy jest planowany lifting X6?

 

04/2023

Dzięki Artur jednak warto poczekać na lift zwłaszcza na nowe silniki w tym V8. Mnie interesuje M50i, które polifcie ma mieć oznaczenie M60i i nowy silnik S68 więc to duża zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Coś ktoś wie na temat restrykcji na X6 prod. listopad? Zamówiłem 3 sztuki X6 w czerwcu, jedna jest już w DE w porcie (była na restrykcji ale zanim weszła na produkcje restrykcję wycofano - do dziś nie wiem na co), druga termin produkcji 44 tydzień niby bez problemów, a trzecią zakwotowano mi wczoraj i jest na restrykcji, tylko nikt nie potrafi powiedzieć czego ta restrykcja dotyczy - ktoś ma jakieś info z czym (znowu) może być problem na produkcji X6?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.