Skocz do zawartości

BMW E92 328XI 2007


badgosantana

Rekomendowane odpowiedzi

Specyfikacja :


Model : BMW E92 PreLCI 328xi

Silnik : N51

Rocznik : 2007

Kraj pochodzenia : USA


Auto zakupiłem od Pani u mnie w mieście w Grudniu 2018. Od tamtej pory trochę się pozmieniało (zdjęcie auta w dniu zakupu na samym dole), ale i tak planuje porobić jeszcze sporo.


Lista napraw :


- wahacze przód

- pompa wody

- pompa wspomagania

- cały zawias przód

- uszczelka kolektora

- nowy zbiorniczek płynu chłodzącego

- nowa chłodnica



Lista zmian :


- mpakiet zewnętrzny

- felgi jr11 19 9,5j

- lotka tył

- dach oklejony folia techwrap w carbon

- kierownica obszyta i ścięta od dołu

- lampy przód

- lampy tył polift

- wydech bez tłumika końcowego + końcówki ulter

- wymiana osłony silnika

- sprężyny eibach

- instalacja LPG

- nowe nerki



Do zrobienia :


- mpakiet środek

- kolektor 330i

- nowa amortyzatory

- świece i cewki


Przy okazji poszukuje jakiejś dobrej duszy z kompem w Krakowie, potrzebuje coś pokodować :D


d3a23f45312eb02ffa2c437c0a299ce2.jpg

ed603f02d9d4274c716457cc0ff7306c.jpg


46d2c86d28bc0296054762225b0c86da.jpg

e7905a090c2ac569c3a1203bb71b1eb3.jpg

70c8644b4cace8bccfa30173df24df42.jpg


009b5e46f14c8160a6e4202e34dba6e3.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne auto, połączenie białego z czarnymi dodatkami robi robotę :twisted: wszystkie dodatkie z gustem dodane, lampy przód przyciemnianie ppf dynoshade? gdyby coś to do JRów pasują dekielki ori od BMW :) będę miał na sprzedanie blendę mpakietową obszytą w alkantarę bo dorwałem blendę od M3 więc jak coś to wal :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne auto, połączenie białego z czarnymi dodatkami robi robotę :twisted: wszystkie dodatkie z gustem dodane, lampy przód przyciemnianie ppf dynoshade? gdyby coś to do JRów pasują dekielki ori od BMW :) będę miał na sprzedanie blendę mpakietową obszytą w alkantarę bo dorwałem blendę od M3 więc jak coś to wal :D

 

Dzięki, staram się żeby wszystko mniej więcej ze sobą współgrało :D Lampy są aftermarketowe, od razu były przyciemnione w ten sposób. Właśnie myślałem o zmianie dekielków na ori BMW i zastanawiam się jak będą się prezentować. Co do blendy to jaka kwota Cię interesuje ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, te lampy to depo? Możesz zapodać jakis link do nich?

 

Zobacz ofertę: REFLEKTOR XENON RING U 3D LED ANGEL BMW 3 E92 E93 https://allegro.pl/oferta/reflektor-xenon-ring-u-3d-led-angel-bmw-3-e92-e93-8947470574 <— proszę, to dokładnie te z linku :D



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie auto zrobione ze smakiem :)

Ogólnie ciekawa sprawa, bo też mam E92 328xi 2007 ale z N52.. ale już kiedyś słyszałem, że w zależności od stanu na który szły te auta to były albo N51 albo N52..

Co do kolektora od 330i to nie jestem pewny czy ta przeróbka "działa" w N51 tak jak w N52.. ale może koledzy z większą wiedzą wypowiedzą się.. :P

A listy zewnętrzne oklejałeś, malowałeś czy oryginalne shadowline?

F31 320d+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Faktycznie auto zrobione ze smakiem :)

Ogólnie ciekawa sprawa, bo też mam E92 328xi 2007 ale z N52.. ale już kiedyś słyszałem, że w zależności od stanu na który szły te auta to były albo N51 albo N52..

Co do kolektora od 330i to nie jestem pewny czy ta przeróbka "działa" w N51 tak jak w N52.. ale może koledzy z większą wiedzą wypowiedzą się.. :P

A listy zewnętrzne oklejałeś, malowałeś czy oryginalne shadowline?

 

Z tego co kojarzę w N51 też działa, ale muszę i tak dokładniej przebadać temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie auto zrobione ze smakiem :)

Ogólnie ciekawa sprawa, bo też mam E92 328xi 2007 ale z N52.. ale już kiedyś słyszałem, że w zależności od stanu na który szły te auta to były albo N51 albo N52..

Co do kolektora od 330i to nie jestem pewny czy ta przeróbka "działa" w N51 tak jak w N52.. ale może koledzy z większą wiedzą wypowiedzą się.. :P

A listy zewnętrzne oklejałeś, malowałeś czy oryginalne shadowline?

 

Listy dałem do oklejenia :D Z ciekawości montowałeś w samochodzie jakieś sprężyny obniżające lub gwint ? Ja od 2 lat jeżdżę na sprężynach Eibach i zawiodłem się jeśli chodzi o to jak samochód siadł na sprężynach. Z przodu brakuję jeszcze mega dużo do odpowiedniego spasu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a listwy ściągaliście do obklejania? jeśli tak to mógłbyś zdradzić jak je ponownie montowaliście? bo ja zdjąłem 2 listwy (te u dołu szyby) i za cholerę nie chcą one wjechać ponownie w tą uszczelkę :mad2:

 

Niestety nie wiem, nie robiłem tego osobiście. Oklejałem je razem z dachem w WRAP&TUNE Factory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie auto zrobione ze smakiem :)

Ogólnie ciekawa sprawa, bo też mam E92 328xi 2007 ale z N52.. ale już kiedyś słyszałem, że w zależności od stanu na który szły te auta to były albo N51 albo N52..

Co do kolektora od 330i to nie jestem pewny czy ta przeróbka "działa" w N51 tak jak w N52.. ale może koledzy z większą wiedzą wypowiedzą się.. :P

A listy zewnętrzne oklejałeś, malowałeś czy oryginalne shadowline?

 

Z tego co kojarzę w N51 też działa, ale muszę i tak dokładniej przebadać temat :D

A N51 nie jest już na 1 DISie?

F31 320d+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie auto zrobione ze smakiem :)

Ogólnie ciekawa sprawa, bo też mam E92 328xi 2007 ale z N52.. ale już kiedyś słyszałem, że w zależności od stanu na który szły te auta to były albo N51 albo N52..

Co do kolektora od 330i to nie jestem pewny czy ta przeróbka "działa" w N51 tak jak w N52.. ale może koledzy z większą wiedzą wypowiedzą się.. :P

A listy zewnętrzne oklejałeś, malowałeś czy oryginalne shadowline?

 

Listy dałem do oklejenia :D Z ciekawości montowałeś w samochodzie jakieś sprężyny obniżające lub gwint ? Ja od 2 lat jeżdżę na sprężynach Eibach i zawiodłem się jeśli chodzi o to jak samochód siadł na sprężynach. Z przodu brakuję jeszcze mega dużo do odpowiedniego spasu..

 

Nie ruszałem nic, bo autem żona jeździ.. ;P ja narazie dłubię tylko w swojej E91 ;) ale tutaj też nic nie obniżałem.. mam jedynie amory Bilstein B6 i sprężyny chyba z mPaka, bo w porównaniu do E92 to E91 przede wszystkim jest twardsze i niższy ma prześwit.. w E92 mam Bilstein B4..

F31 320d+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dawno nic tutaj nie wrzucałem, od ostatniej aktualizacji wymieniłem wszystko co było zużyte w zawiasie. Po wpisaniu numeru VIN na stronie BMW, dostałem informację, że mój samochód kwalifikuje się do 3 akcji serwisowych : 0032350200, 0011640400 , 0061660400. Akcję serwisową umówiłem przez internet, a cała operacja trwała jedynie kilka godzin w serwisie BMW Dobrzański w Krakowie. Serwis wymienił mi poduszkę kierownicy na nową + coś majstrowali przy dmuchawie. Musiałem kupić nowe felgi na zimę i wybór padł na styling 276 z BMW Z4 (17 cali).


Teraz czeka mnie regeneracja przekładni kierowniczej, bo mechanik coś wspominał

+ rozglądam się za gwintem bo reverse rack w xdrive jest dla mnie nie do przyjęcia :D Przez chwilę brałem pod uwagę jeszcze sprężyny Jamex -50 na sam przód, ale boję się że znowu nie będzie to czego oczekuje, tak jak obecnie jest z Eibachem. Zakupiłem jeszcze dokładkę do zderzaka przedniego, niedługo idzie na oklejenie i wleci na samochód przy wymianie kół na letnie.


PS. Nie chce ktoś sprzedać gwintu xdrive ? Może być sam przód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
0011640400 - udało Ci się zrobić tą akcję? Moja też się kwalifikuje, ale mówią mi, że nie ma części, czekam od miesiąca.

Masz rację, ta jedna akcja została przełożona przez brak komponentów. Umówiłem się na poniedziałek na 0011640400, 0011390600, bo widzę że pojawiła się jakaś nowa akcja i będę dawał znać jak coś się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.