Skocz do zawartości

Kolor skóry na podstawie vin


tomasztolala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje zrobić renowacje boczku w Bmw f10 bo w miejscu gdzie chwyta się ręką jest tragiczna i nie wiem jaki dokładnie nazywa się moja tapicerka istnieje strona lub po Vin idzie się tego dowiedzieć ?


WBAFW11040DU18919


Zamówiłem zestaw z storny colorluck i wybrałem oyster ale za cholera to nie to.


https://sklep.colourlock.pl/zestaw-tonujacy-50ml/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, miałem ten sam problem też z boczkiem i też ze słabym doborem farby bo na polskiej stronie nie ma wymienionego dokładnie tego odpowiednika dakota\oyster. Może jest ale pod inną nazwą. U mnie tak samo zamówiona farba, a zamówiłem

Zestaw tonujący mały 50ml

Wybierz kolor:

BMW - Oyster

nie pasowała do tapicerki.


Teraz zamówiłem w Niemczech

COLOURLOCK Leder Fresh Tönung (Lederfarbe, Farbauffrischung) 150 ml passend für BMW Dakota Oyster i różnicy w kolorze praktycznie nie ma. Może pod słońce coś widać ale trzeba się bardzo dokładnie przyglądać, gdybym pomalował cały boczek a nie tylko wytarte miejsce to i pod słońce nie dałoby się zauważyć różnicy.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, miałem ten sam problem też z boczkiem i też ze słabym doborem farby bo na polskiej stronie nie ma wymienionego dokładnie tego odpowiednika dakota\oyster. Może jest ale pod inną nazwą. U mnie tak samo zamówiona farba, a zamówiłem

Zestaw tonujący mały 50ml

Wybierz kolor:

BMW - Oyster

nie pasowała do tapicerki.


Teraz zamówiłem w Niemczech

COLOURLOCK Leder Fresh Tönung (Lederfarbe, Farbauffrischung) 150 ml passend für BMW Dakota Oyster i różnicy w kolorze praktycznie nie ma. Może pod słońce coś widać ale trzeba się bardzo dokładnie przyglądać, gdybym pomalował cały boczek a nie tylko wytarte miejsce to i pod słońce nie dałoby się zauważyć różnicy.

 


Dokładnie chyba lepszej odpowiedzi dostać nie mogłem , bo ten co wybrałem według winu różni się . Poszukam na tych niemieckich stronach z góry bardzo dizkeuje chyba że będziesz mieć link pod ręką to będę mega zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem na Amazonie

https://www.amazon.de/gp/product/B07CKZ3H66/ref=ppx_yo_dt_b_search_asin_title?ie=UTF8&psc=1


ale na ich stronie domowej też mają


https://www.lederzentrum.de/dynamic/index/catpage?sp=BM-235&mct=2

nie wiem jak z wysyłką do pl.


Oczywiście nie gwarantuję, że będzie pasować :D

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, mam F11 także Dakota Oyster , wg VINu jest taki, kupiłem zestaw plus jeszcze extra 50 ml bo jak robić to wszystko... :shock: Przyszło do mnie zagranicę kurierem, zatrudniłem żonę dzieci, wyjęliśmy cały środek fotele kanapy boczki i do domu... Przygotowane do malowania iiii :mad2: nie ten kolor. dawaj dzwonię do nich i dyskusja itd, co się okazało ?

wszystko jest ok, kolor traci pigment już po ok 2 latach od malowania od nowości -więc nowa farba będzie się różniła odcieniem od foteli, zwłaszcza jak mokra,wyjaśnił mi to pan, który odrestaurowuje meble itd. Wszystko odnowione zabezpieczone i jest wsio super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uzywaliscie tych zestawow COLOURLOCK i mozecie je polecic do oyster dakota? Na amazonie w uk opinie sa bardzo podzielone i wiele osob odradza zakup. Ci ktorzy sa zadowoleni kupowali raczej zestawy do ciemnych kolorow. Mam male przetarcie na boczku i chcialbym cos z tym zrobic, zastanawiam sie nad takim zestawem lub oddaniem tego do jakiegos fachowca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.