Skocz do zawartości

G30 restrykcje


tkwiat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 800
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej. Czy sa jakies nowosci? Ktos odebral 5?

 

Wg ostatniej korespondencji moje zamówienie ma status 112 - zaplanowane jest na 14. tydzień...

niby to już (prawie) dobrze - "112 – Order Scheduled for Production"

ale po tych wszystkich hockach-klockach nie przywiązuje się do tego zanadto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy sa jakies nowosci? Ktos odebral 5?

 

Wg ostatniej korespondencji moje zamówienie ma status 112 - zaplanowane jest na 14. tydzień...

niby to już (prawie) dobrze - "112 – Order Scheduled for Production"

ale po tych wszystkich hockach-klockach nie przywiązuje się do tego zanadto...

U mnie podobnie. Zamówienie z końca października 2021, produkcja planowana na 14 tydzień. Oby poszło zgodnie z planem :-) 530d G31.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
początek tygodnia i miesiąca - nadzieje były duże na zmianę statusu - niestety , nadal 105 - wg niektórych znachorów to oznacza brak szansy na produkcję do końca maja , pożyjemy zobaczymy :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie pytałem, ale w piątek miałem informacje, ze może koniec kwietnia. Trudno już wierzyć w te terminy, szczególnie czytając co się dzieje u kolegów na dziale seri 3. Jedyny plus status wciąż 112.

Czytałem tez na bimmerpost, ze w USA chłopaki dostali zmiany terminów produkcji z 13 i 14 tyg na 19 i 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie z grudnia i w pt telefon z salonu, że samochód czeka na składzie celnym. Widać, że wiele zależy od szczęścia.

 

O proszę - a napisz co masz z dodatków?

U mnie z kolei coś się ruszyło - (zamówienie pierwotne z lipca'2021) - auto dostało status 150, VIN... i do tego informacja, że będzie stało z ~1 miesiąc w fabryce po wyprodukowaniu - zapewne w oczekiwaniu na jakąś część. Czyli może w maju przyjedzie...


Ale generalnie coś drgnęło konkretnie jak się zapałałem wreszcie na produkcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamawialem to kamer 360 nie bylo nawet w opcjach, bez szans ze kiedys wroca. Tylko asystent parkowania z kamera cofania, co oczywiscie wzialem. A tak to tylko z HUD zrezygnowalem, bo musialem, zeby miec szanse na produkcje. W umowie mam odbior do konca listopada 2022, wiec ze sporym zabezpieczeniem. Dlatego to wszystko kwestia szczescia albo dziwnego algorytmu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamówieniu z marca mam fotele M-Sport Alcantara. Chwilę później ta tapicerka zniknęła z konfiguratora (obecnie bazowe są M-Sport Sensatec). Patrząc na jej dużą popularność jest to dość zaskakująca decyzja producenta (przypuszczam, że może wynikać z braków materiałowych).


Spotkaliście się może z sytuacją, że fotele w alcantarze wyrzucały auto z produkcji? Zastanawiam się, czy pewniejszą produkcyjnie opcją nie będzie zmiana na Dakotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie pytałem, ale w piątek miałem informacje, ze może koniec kwietnia. Trudno już wierzyć w te terminy, szczególnie czytając co się dzieje u kolegów na dziale seri 3. Jedyny plus status wciąż 112.

Czytałem tez na bimmerpost, ze w USA chłopaki dostali zmiany terminów produkcji z 13 i 14 tyg na 19 i 20.

U mnie produkcja planowana na tydzień 14. W poniedziałek info, że miesiąc poślizgu i przesunięcie na 18 tydzień. W czwartek kolejne info, że jednak status 150 i produkcja w toku. Także ruletka. Specyfikacja niezmieniona, niby wszystko z zamówienia ma być, dorzucili jedynie jubileuszowe znaczki. Okaże się za miesiąc :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie pytałem, ale w piątek miałem informacje, ze może koniec kwietnia. Trudno już wierzyć w te terminy, szczególnie czytając co się dzieje u kolegów na dziale seri 3. Jedyny plus status wciąż 112.

Czytałem tez na bimmerpost, ze w USA chłopaki dostali zmiany terminów produkcji z 13 i 14 tyg na 19 i 20.

U mnie produkcja planowana na tydzień 14. W poniedziałek info, że miesiąc poślizgu i przesunięcie na 18 tydzień. W czwartek kolejne info, że jednak status 150 i produkcja w toku. Także ruletka. Specyfikacja niezmieniona, niby wszystko z zamówienia ma być, dorzucili jedynie jubileuszowe znaczki. Okaże się za miesiąc :-)

 

No to gratulacje oby dobrze go poskładali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z dziś mój otrzymał restrykcje na fotele z nappa ( mokka) ponoć pozostałe kolory też. W środę ma być aktualizacja i decyzja co może być dostępne (termin produkcji wyznaczony na 16.04), także nici po pięknych fotelach :( Zastanawiam się czy teraz nie zamienić na dakote Cognac, aby nie wypaść z produkcji, póki jeszcze ponoć dostępna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z dziś mój otrzymał restrykcje na fotele z nappa ( mokka) ponoć pozostałe kolory też. W środę ma być aktualizacja i decyzja co może być dostępne (termin produkcji wyznaczony na 16.04), także nici po pięknych fotelach :( Zastanawiam się czy teraz nie zamienić na dakote Cognac, aby nie wypaść z produkcji, póki jeszcze ponoć dostępna.

Swietne wiadomosci, wiec zostalo tyle co zam merino individual. To produkuja. U sikory sie robia takie dopasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.