Skocz do zawartości

G30 restrykcje


tkwiat

Rekomendowane odpowiedzi

https://ibb.co/3WLWv8V

Dotarła cała, zdrowa i czeka...

 

Hmm, gdyby ta z tyłu miała przyciemniane szyby to bym powiedział, że moja :) Swoją drogą mam ładowarkę indukcyjną. Z kamer 360 musiałem zrezygnować.

 

Masz ładowarkę i otwieranie z buta. Musisz być farciarzem. Nie sądzę żeby u mnie to było :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 800
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

https://ibb.co/3WLWv8V

Dotarła cała, zdrowa i czeka...

 

Można oko nacieszyć, gratuluje!

Możesz napisać jaki masz model i jaką masz datę produkcji? „Moja” 5 ma datę 8.11.2021 ale do dziś stoi w fabryce ze statusem 192. Niby czeka na jakieś doposażenie. Pisałeś wcześniej, ze u Ciebie była podobna sytuacja, dlatego pytam o datę. Może coś ruszyło i „moja” również przyjedzie lada moment???


Druga sprawa, jakie masz tam felgi? 19”?


Z ciekawostek, to napisałem Do dealera oficjalne pismo z oficjalnymi pretensjami co do braku realizacji umowy. Ubrałem obniżenie ceny o 4% (to akurat zapis z umowy) i gratis koła zimowe. Ale co to za pocieszenie, kiedy fury brak…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

540d xdrive 7.12.2021 produkcja.

Dealer mówił, że auto wyprodukowało się kompletne i nie czekało na doposażenie. Na pytanie dlaczego auto tak długo stoi w fabryce producent odp że kontrola jakości i tyle.

Felgi na lato to 20" 846 Y-Spoke a zima 19" 845 Y-Spoke

Lato i zima mieszane czyli przód węższy a tył szerszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

540d xdrive 7.12.2021 produkcja.

Dealer mówił, że auto wyprodukowało się kompletne i nie czekało na doposażenie. Na pytanie dlaczego auto tak długo stoi w fabryce producent odp że kontrola jakości i tyle.

Felgi na lato to 20" 846 Y-Spoke a zima 19" 845 Y-Spoke

Lato i zima mieszane czyli przód węższy a tył szerszy

 

Piękna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście ostatnio jakieś informacje ws. statusów produkcji/zmiany terminów?

Trzy miesiące od zamówienia i cisza w temacie, termin jeszcze nieznany... G31 530d.


BTW, widzę wysyp Bernina Grey - piękny kolor, gratulacje. Moja też taka będzie, kiedyś. :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście ostatnio jakieś informacje ws. statusów produkcji/zmiany terminów?

 

Widząc w wątku że jakieś auta dojechały do kolejnych szczęśliwców postanowiłem odpytać swojego sprzedawcę "jak tam" (moje1. zamówienie z lipca, zmieniane w sierpniu - już z powodu restrykcji, termin na listopad'21) - bo w grudniu mi pisał że jest plan produkcji na styczeń'22


To mi odpisał że teraz koniec marca będzie się produkować - ale jest to termin niepotwierdzony :mad2:


Ech szkoda gadać, wściekły jestem :evil: :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony koniec czerwca. Lipiec/sierpień rezygnacja z tego co w restrykcjach. Produkcja początek grudnia, transport II połowa stycznia. Odbiór luty.

 

No to w sumie nie tak źle :cool2: ja zamówiłem niedługo później, a w kolejce jestem istotnie dalej


Vorfreude ist die beste Freude - ale mi już na razie wystarczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie początek października, aktualnie status 112 prawdopodobnie na dniach ma wejść w produkcje. Wstępny optymistyczny odbiór koniec marca. Podkreślam optymistycznie!

 

Czuję się jak człowiek co przyszedł do restauracji wcześniej i już zmówił... i siedzi glodnny, tylko patrząc jak inni,co przyszli później, już swoje dania dostają :cry:


Dziękuję, już mi lepiej, trzymam kciuki żeby się ładnie Twój pojazd wyprodukował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie początek października, aktualnie status 112 prawdopodobnie na dniach ma wejść w produkcje. Wstępny optymistyczny odbiór koniec marca. Podkreślam optymistycznie!

 

Czuję się jak człowiek co przyszedł do restauracji wcześniej i już zmówił... i siedzi glodnny, tylko patrząc jak inni,co przyszli później, już swoje dania dostają :cry:


Dziękuję, już mi lepiej, trzymam kciuki żeby się ładnie Twój pojazd wyprodukował :wink:

 

Dzięki i wzajemnie, dodam tylko że świadomie zrezygnowałem z opcji objętych restrykcjami na samym początku konfiguracji. Trochę z doświadczenia, ponieważ jest to drugi zamówiony model w tym roku w rodzinie. Pierwszy zamówiony początek kwietnia i udało się odebrać w drugiej połowie września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bez sensu rezygnowałaś, bo nie ma tylko kamer 360.


HK sie produkuje, dostęp komfortowy tez. Ja miałem właśnie długie opóźnienie bo z 360 nie chciałem rezygnować aż w końcu sie poddałem.

 

Skąd info że HK się produkuje??

Inny pisze że jest na to restrykcja teraz, zresztą ja też takie info dostałem w połowie stycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.