Skocz do zawartości

Tapicer/obszycie kierownicy


Danrok

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Szukam tapicera we Wrocławiu i okolicach który za rozsądne pieniądze i w dobrej jakości obszyje mi na nowo kierownicę w mojej E46. Po latach i nabitych kilometrach jest już mocno zmęczona i obiecałem jej że w tym miesiącu to ogarnę :wink:. Znalazłem kilka ogłoszeń w necie ale większość obszywa swoją kierownicę, przywozi na miejsce i wymienia. Wolał bym jednak żeby kierownica została stara tylko obszyta na nowo. Bez jakiś udziwnień i fajerwerków chciał bym żeby wyglądała tak samo jak w dniu w którym opuściła salon :D

Przejrzałem forum ale niestety nie znalazłem nic podobnego. Ma ktoś jakieś sprawdzone miejscówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Też nad tym się zastanawiam. Myślę że dam radę sam.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie obszywanie kierownicy skórą, było dużo o tym pisane, jakie firmy są dobre polecane w wątku: "Obszywanie kierownicy skórą e61" - tutaj macie link: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=73&t=345682&start=30#p2653834 najczęściej polecana to firma maximonia, osobiście też skorzystałem z ich usług i mogę polecić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dasz radę tylko jedną nicią ściągasz , wszystko jest dopasowane i obszyte .

 

Gdzieś na forum już było opisywane, jak chłopaki kupili sobie takie zestawy do samodzielnego obszycia i wyszło to bardzo słabo, były zdjęcia jak próbowali (3-czy 4 osoby) i wyglądało to kiepsko. Lepiej dołożyć te dwie stówki dać do dobrej firmy i kierownica będzie jak nowa z fabryki. Dodatkowo te pokrowce robią ze słabych materiałów kiepskie skóry, które szybko się wycierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dasz radę tylko jedną nicią ściągasz , wszystko jest dopasowane i obszyte .

 

Gdzieś na forum już było opisywane, jak chłopaki kupili sobie takie zestawy do samodzielnego obszycia i wyszło to bardzo słabo, były zdjęcia jak próbowali (3-czy 4 osoby) i wyglądało to kiepsko. Lepiej dołożyć te dwie stówki dać do dobrej firmy i kierownica będzie jak nowa z fabryki. Dodatkowo te pokrowce robią ze słabych materiałów kiepskie skóry, które szybko się wycierają.

 

Było było wszyscy się śmiali bo wyszło to marnie, szkoda kasy marnować. Oni zamawiali właśnie z tej firmy co jest podany link z allegro m-pokrowce https://allegro.pl/uzytkownik/m-pokrowce?bmatch=cl-e2101-d3857-c3683-uni-1-2-0429 też pisali o marnej jakości samej skóry, że to niby jakaś eko skóra czy coś. Było to opisane w wątku o kierownicach do F10, były zdjęcia tych pokrowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier kiedyś kupił taki zestaw do hondy i mu żona obszyła co to niby umie szyć... dajcie panie spokój toż to lipa jak cholera. Nigdy taki uniwersalny pokrowiec nie będzie wyglądał jak porządnie obszyta kierownica w firmie co się w tym specjalizuje. Ta firma maximonia co wspominał kolega, ładnie obszywa kierownice. Lub poszukaj jakiejś w swojej okolicy co to umie porządnie robić, obszywa na dobrych skórach i daj do obszycia. Będziesz zadowolony na wiele lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.