Skocz do zawartości

Podwyższona emisja zanieczyszczeń, E61 535d


Schizerrr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wątek wiele razy wałkowany, ale mam już powoli dość, błąd ten wyskoczył u mnie trzeci raz, za pierwszym razem tylko kasowanie błędu pomogło, drugi raz dałem do sprawdzenia elektrozaworki, okazało się że jeden w ogóle nie działa, a drugi od EGR raz działa raz nie działa, wymieniłem dwa, było okej, auto gasiłem, jeździłem, nic się nie działo, zrobiłem ponad 200 km na raz, zgasiłem, po chwili odpalam auto, ruszam i znów ten błąd. Panowie gdzie jeszcze szukać? Węże podciśnienia które wyglądały na złe wymieniłem.

Auto chyba bardziej kopci niż wcześniej (brak DPF-u), ale mocy nie ubyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę w domu to wyślę jakie błędy mi pokazuje. Zawory były pierburga i takie też kupiłem od razu

 

Pewnie 4501. Podłącz wakuometr w magistralę podciśnienia, utwórz podciśnienie i sprawdź czy trzyma. U mnie ten błąd 4501 powodowało dziurawe serwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9cbc

9cbd

A46a

A411

A409

A468

9c54

9c55

E714

A3c7

A3b9

A3aa

A3ac

A3aa

A548

A3af

A54d

9e31

9e32

9feo

9fed

9cbc

9cbd

A46a

A411

614a

5014

5eac

5e96

5f7a

5f62

5dd2

A37a

93c1

93fc

93cc

93cd

9409

94f8

4a27

4501

4587

41f2


Problem z telefonem, czyli SOS znam, jest wyciągnięty bezpiecznik, bo samo dzwoniło na 112, a z lampą problem, bo parowała i już się nawet sama nie poziomuje.

Błędy pokasowałem, przejechałem się i ze względu na porę, jutro podłącze kompa jeszcze raz i zobaczymy co się ukaże. Z góry dziękuję za pomoc, myślę że wspólnymi siłami damy radę to ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.