Skocz do zawartości

Bmw F11 Dezaktywowane połączenie z internetem.


wolwohamon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem f11 z nawigacją professional i wykupionym pakietem internet (lista na screenie).

Próbowałem dodać auto do aplikacji i się okazało że wyłączyli Internet.


Warto się bawić z infolinią żeby to włączyli i czy w ogóle dostęp zdalny przez aplikacjęjako tako działa?



cNyHjqD.jpg



8zc4O90.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy zmieniałem kraj samochodu i nie było problemu. Załatwiałem to e-mailem. Z drugiej strony ta apka od BMW (connected) tak działa, że jak bym był jej autorem to bym w CV tego nie wpisał...

Dla mnie osobiście to wstyd pokazać komukolwiek... Nie rozumiem, jak BMW może się podpisać pod czymś takim. Z drugiej strony czasami się przydaje (zdalne przewietrzanie, otwieranie/zamykanie, lokalizacja auta).

Jest nowa apka "my bmw", ale nie jest oficjalnie dostępna w PL.

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Szwajcarii i auto jest szwajcarskie.


Czyli można nawet e-mailem poprosić o aktywację internetu? Bo właśnie przez telefon musiałbym jakoś po niemiecku się dogadać, a średnio mi to idzie.


Aplikacje takie jak Spotify itp działają? Czy jest to sztuka dla sztuki i lepiej używać połączenia Bluetooth?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy zmieniałem kraj samochodu i nie było problemu. Załatwiałem to e-mailem. Z drugiej strony ta apka od BMW (connected) tak działa, że jak bym był jej autorem to bym w CV tego nie wpisał...

Dla mnie osobiście to wstyd pokazać komukolwiek... Nie rozumiem, jak BMW może się podpisać pod czymś takim. Z drugiej strony czasami się przydaje (zdalne przewietrzanie, otwieranie/zamykanie, lokalizacja auta).

Jest nowa apka "my bmw", ale nie jest oficjalnie dostępna w PL.

My bmw już jest w Polsce ,wczoraj zainstalowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy zmieniałem kraj samochodu i nie było problemu. Załatwiałem to e-mailem. Z drugiej strony ta apka od BMW (connected) tak działa, że jak bym był jej autorem to bym w CV tego nie wpisał...

Dla mnie osobiście to wstyd pokazać komukolwiek... Nie rozumiem, jak BMW może się podpisać pod czymś takim. Z drugiej strony czasami się przydaje (zdalne przewietrzanie, otwieranie/zamykanie, lokalizacja auta).

Jest nowa apka "my bmw", ale nie jest oficjalnie dostępna w PL.

My bmw już jest w Polsce ,wczoraj zainstalowałem...

Czy My Bmw oferuje coś więcej nic Connected??

Paweł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Szwajcarii i auto jest szwajcarskie.


Czyli można nawet e-mailem poprosić o aktywację internetu? Bo właśnie przez telefon musiałbym jakoś po niemiecku się dogadać, a średnio mi to idzie.


Aplikacje takie jak Spotify itp działają? Czy jest to sztuka dla sztuki i lepiej używać połączenia Bluetooth?[/



Miałem jakis czas temu od nich wykupiony Deezer ,fajnie to śmigało .

Teraz to koszt bodajże 220€ na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie nadal aktywny internet i bede oblednie szczery - za te pieniadze chyba wolalbym sobie whiskey kupic. Pomijajac pogodynke czyli widget z pogoda na 3 dni to do niczego nie uzylem. Aplikacji brak ( jakies wiadomosci sa) a tak to boeda z nedza. Juz lepiej wydac to na RTI (jakos tak Real Trafic Info) jesli podróżujesz duzo. Inyernet sobie odpuść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywalem tego jedynie do przesylania adresu do navi zebym nie musial tego wpisywac w samochodzie. Cala reszta dzialala beznadziejnie. Moze w mybmw jest lepiej ale szczerze mowiac to zgadzam sie z kolega wyzej, lepiej kup sobie za te pieniadze jakas flaszke, bedziesz bardziej zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Szwajcarii i auto jest szwajcarskie.


Czyli można nawet e-mailem poprosić o aktywację internetu? Bo właśnie przez telefon musiałbym jakoś po niemiecku się dogadać, a średnio mi to idzie.


Aplikacje takie jak Spotify itp działają? Czy jest to sztuka dla sztuki i lepiej używać połączenia Bluetooth?

Z tego co widzę to masz "614 internet preparation". Więc chyba nie miałeś wykupionego pakietu jak auto opuszczało fabrykę. Możliwe, że ktoś/Ty dokupił później. Ja mam "6AR Internet", ale pakiet 3 letni się skończył. Jak piszą poprzednicy lepiej kupić flaszkę niż licencję na sam internet.

Napisz e-mail do BMW zobaczysz co możesz mieć i za ile.

Do zdalnego otwierania/zamykania/wietrzenia jest chyba:

6AP Remote Services

Ale część z tych usług "internetowych" można kupić przez nawigację jak się wyklika i podepnie kartę kredytową.


Dla porównania u siebie mam wg VIN:

6AC Intelligent Emergency Call - można zadzwonić sobie do BMW bez telefonu

6AE Teleservices

6AK Connecteddrive Services - chyba potrzebne do tych poniżej

6AM Real Time Traffic Information - pokazuje korki, trzeba wykupować abonament. W mieście w praktyce bezużyteczne, na trasie średnio. Lepiej używać smartfona z np. google maps.

6AP Remote Services - zdalne zamykanie/otwietanie. Licencja jest dożywotnia

6AR Internet - można przeglądać internet z poziomu nawigacji. Trzeba wykupować abonament. wg. mnie totalnie nieprzydatne

6NR Apps

6NS Enhanced Telephony With Extended Sm

Retrofity: 2VB - TPMS (RPA -> RDC); 302 - alarm; 5AC - HBA; 5AS (Driving Assistant: LDW+FCW); 5AS -> 5AT (Driving Assistant Plus: ACC+LDW+FCW); 5AR - TJA; 6UK+5A3 - NIVI3 + Targeted illumination
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Według BMW nie mam żadnego wyposażenia związanego z connectdrive.

Przez jakiś czas nawet twierdzili że nie mam nawigacji professional :D



Przez menu nawigacji nie mogę nic aktywować bo wyskakuje błąd że nie można zaaktualizawać usług.

Aplikacje też nie działają, nawet telefonu nie wykrywa.

W aplikacji BMW wywala mi że samochód jest już dodany i nie można go aktywować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.