Skocz do zawartości

X3 F25 opony całoroczne


dnl123

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


ktoś z Was używa opon całorocznych do X3 F25?

Rozmiar 18 lub 19 - coś polecacie? Jakieś wrażenia z jazdy? Czy może lepiej sobie ten pomysł darować?

Mieszkam pod miastem ale większość tras jakie pokonuje to są tereny typowo miejskie/podmiejskie.


Będę wdzięczny za podzielenie się doświadczeniem i wskazówkami - po tym sezonie zimowym czeka mnie wymiana zimówek na nowe i zastanawiam się czy od razu na lato nie założyć nowych całorocznych.


Dzięki,

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie przejmujesz się homologacją, masz cztery jednakowe felgi i jeździsz raczej wokół komina, jak najbardziej montuj.

Moi znajomi (nie w BMW) pokupowali Michelin Crossclimate i naprawdę bardzo sobie chwalą.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mam już drugi komplet Michelin Crossclimate + teraz w X1,a poprzednio miałem w E91 i również mogę polecić


zPUMA2s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz drugiego X i zawsze jeżdżę na wielosezonie teraz na GOODYEAR VECTOR 4 SEASON i uważam w samochodach 4x4 to jest dobre rozwiązanie , w tym sezonie mam okazje sprawdzić te opony na śniegu i w niskich temperaturach i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony naprawdę bardzo dobre opony , w przyszłym tygodniu jadę w góry to jeszcze przetestuję je w warunkach górskich . Wybierając opony wielosezonowe najlepiej wybrać te z homologacją na śnieg czyli muszą mieć

symbol góry z płatkiem śniegu 3PMSF bo gdyby ktoś jechał na przykład do Niemiec to tam jest obowiązek zakładania opon zimowych i jak mnie zatrzymał policja do kontroli

to pierwsze patrzył na opony czy mają ten płatek śniegu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze dwa komplety zima-lato.Ale właśnie słyszałem i czytałem testy,to jeżeli chodzi o wielosezonowe to Good Year jest najlepszy.Sam miałem zastępczą Insignie i była na wielosezonie Good Year i złego słowa nie powiem,naprawdę super opona



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zależy kto i w jakiej gazecie / przeglądzie co testował. Te sama opony w różnych rozmiarach mają różne pozycje w rankingach. Tak czy inaczej GoodYear i Michelin zawsze są w pierwszej trójce.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Zasłużeni forumowicze

Ja mam 225/55 R18.

Co do marki opon.

Używałem już wielu, Goodridge, Continentale, TOYO i paru innych w różnych samochodach prywatnych i służbowych, ale najlepsze, moim zdaniem, są Yokohama BluEarth - 4s AW21. Miałem je w e83, jeździ na nich mój ojczulek, siostra i paru znajomych. Wszystkim poleciłem i wszyscy są mega zadowoleni. W E83 zrobiłem na nich, 30kkm, w górach, na Mazurach. Robiłem kulig w lesie przy 20cm świeżego śniegu i nigdy nie było z nimi problemu. Ciche, dobrze trzymają na suchym i nie hałasują latem. Moim zdaniem rewelacja. Do tego cena spoko. 

Wiem, że brzmi to jak reklama, ale już nigdy nie założę innych opon. 

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.