Skocz do zawartości

M340I PORTIMAO 2021 MH 450ps 610nm BOX


wehyr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Jak tam m340 sprzedana ?

Kiedy odbiór M3 ,masz config juz ? rwd czy xdrive

 


Nie mam. Głowy póki co....

Po kosztach nie oddam bo mi szybsze auto niepotrzebne....

Konfig mam ale nie zamówiłem rabaty też na mki są grube....

Jeszcze się zastanawiam czy w cenie mki nie kupić czegoś innego głupiego "apartamenty" nad morzem....

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam m340 sprzedana ?

Kiedy odbiór M3 ,masz config juz ? rwd czy xdrive

 


Nie mam. Głowy póki co....

Po kosztach nie oddam bo mi szybsze auto niepotrzebne....

Konfig mam ale nie zamówiłem rabaty też na mki są grube....

Jeszcze się zastanawiam czy w cenie mki nie kupić czegoś innego głupiego "apartamenty" nad morzem....

 

Nie mam zadnego doswiadczenia w tym, ale jak chcesz kupic cos glupiego moze warto mieszkanie we Wloszech (np. nad jeziorami) czy Hiszpanii. Ceny takie, ze zostanie na jakiegos Abartha albo szybsze Mini na miejscu. A M340i mozna przyjemnie sie przemiescic z PL do IT w 10-12h. A wiecej slonca, zakretow to i wlasne auto bardziej cieszy niz jezdzac w tym szarym kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak tam m340 sprzedana ?

Kiedy odbiór M3 ,masz config juz ? rwd czy xdrive

 


Nie mam. Głowy póki co....

Po kosztach nie oddam bo mi szybsze auto niepotrzebne....

Konfig mam ale nie zamówiłem rabaty też na mki są grube....

Jeszcze się zastanawiam czy w cenie mki nie kupić czegoś innego głupiego "apartamenty" nad morzem....

 

Nie mam zadnego doswiadczenia w tym, ale jak chcesz kupic cos glupiego moze warto mieszkanie we Wloszech (np. nad jeziorami) czy Hiszpanii. Ceny takie, ze zostanie na jakiegos Abartha albo szybsze Mini na miejscu. A M340i mozna przyjemnie sie przemiescic z PL do IT w 10-12h. A wiecej slonca, zakretow to i wlasne auto bardziej cieszy niz jezdzac w tym szarym kraju

 


Też to jakaś myśl... Tylko ja nie mam na to głowy gdzie kupić jsk ubezpieczyć kto będzie pilnował itd....

W pl wiem jak wynająć a w takiej Italii nie, nie wiem na co zwracać uwagę przy kupnie nie znam tam prawników itd co innego w pl zawsze łatwiej... Wiem że ceny kosmos ale po zimie wiele osób odda mieszkania apartamenty bankom... Co jest smutne...

340i jest Oki tym r

Bardziej że ja 90% czasu jeżdżę jak dziadek a dodatkowo zaraz x1 to trójka zrobi max w kolejnych latach 5k km rocznie

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5k rocznie ? to przyszly nabywca bedzie mial prezent :)

Ja mam do tluczenia km GLA 2.0d ale jak gdziekolwiek mam jechać to wole mimo wszystko m140 bo za kazdym razem to są emocje przygoda fun i nalozylem sobie limit 20k rocznie zeby nie natluc km jakos za duzo...20k równo udalo mi się zmieścić w rok ale trzeba się ograniczać zeby sie w tym zmieścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Powodzenia w sprzedaży :cool2:

m3 już zamówiona, jakiś config masz ?

 


Nie, nie konfig zrobiony.

Zamawiam daj Boże zdrowie luty.

Bez szalu tylko podstawowe rzeczy jak Lasery, ciemne szyby, elektryka foteli, navi, szyberdach i asystenci pro...

Ale to co mi potrzebne....

Chodzi po głowie jakiś kolor ale to ponad 20k więc szkoda a ten żółty plus shadow line i czarne felgi mi się podoba

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tylko nie żółty.

To tak jak byś chodził w takich oczojebnych adidaskach ;)

 

Ale ja nawet chciałem do żółtego dopłacić z palety indv go 340i co zrobić :D

Wybacz gust haha

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

O gustach oczywiście się nie dyskutuje, natomiast na żywo coś z tym kolorem jest nie do końca w porządku ;)


W Krakowie widziałem też oklepany czarny, przyznam, że zrobił na mnie znacznie lepsze wrażenie.


Najlepiej by było gdybyś miał okazję zobaczyć na żywo, bo to jest taki żółty, ale nie żółty :mrgreen:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten żółty powyżej to chyba najbardziej beznadziejny kolor jaki można do M4 wybrać. Paskudny strasznie. Ładny żółty to speed yellow.

Aczkolwiek BMW nie słynie z ładnych aut, czy dobrych kolorów. Celowo robią paszkwile, żeby pozostałe z oferty wyglądały atrakcyjniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie bierzesz kubełków z karbonu to pamiętaj o wentylacji foteli. Nie jest to droga opcja a bardzo rzadko spotykana. Szkoda,że dopiero od m3 można w serii 3 to zamawiać.


Kolega ma M4 w tym Sao Paulo i z dodatkami karbonowymi i prezentuje się mega wyzywająco i charakternie. Kwestia gustu,ale kiczowaty nie jest na pewno. W m3 nie ma też dużej dopłaty do dravit individual bądź tanzanite,oba mega eleganckie.


Ogólnie m3 wydaje się być dość rozsądnie wyceniona,sporo daje w podstawie a i opcje nie są zbyt drogie.


No i zasadnicza kwestia RWD czy xdrive?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się ostatnio do m3 w Inchcape - fiolet na zywo wg mnie fajny. Ciemnozielony , niebieski też jest spoko ale ten zolty tez nie w moim guście.

Wehyr a siedziałeś w tych fotelach z competition ? Jak dla mnie one są dla masochistów albo chlopaków 60-75kg. Nie dość że opinają mocno boki to jeszcze to coś po środku między nogami... wsiadanie i wysiadanie męczące pierwsze co pomyślalem jak wsiadłem że po torze bym tym mogl pojeździć ale na daily nigdy w zyciu takich foteli... ładnie wyglądają ale są koszmarnie niepraktyczne na codzień. Mam 187cm i 95kg

Cena... tez chyba spadl ktos z ksiezyca 660 tys To już wolę następne 3 lata przejeździć m140 za 1/3 ceny m3 i poczekać 3lata aż zejdą do tych 270-300k a i tak wrażenia z jazdy podobne w moim przypadku. Ostatnio na fb ktos wstawiał fajną m3 zieloną za 370k 2021r 6tys przebiegu salon pl to już dużo ciekawsza oferta.



http://i.epvpimg.com/h1sAbab.jpg

http://i.epvpimg.com/Ehv4gab.jpg

http://i.epvpimg.com/leXEgab.jpg

http://i.epvpimg.com/pn9Fdab.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ten żółty powyżej to chyba najbardziej beznadziejny kolor jaki można do M4 wybrać. Paskudny strasznie. Ładny żółty to speed yellow.

Aczkolwiek BMW nie słynie z ładnych aut, czy dobrych kolorów. Celowo robią paszkwile, żeby pozostałe z oferty wyglądały atrakcyjniej :D

Dziwuję się, że ktoś nie weźmie normalnego koloru i sobie nie oklei folią w jakim tylko kolorze mu się zachce, to nie dosyć, że po znudzeniu może zmienić kolor 159 kolejnych razy, to jeszcze ma zabezpieczenie.

A takie żółtko od jajka to nawet sprzedać trudniej, musztarda z majonezem.

Dopłata za takie kolory mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie m3 wydaje się być dość rozsądnie wyceniona,sporo daje w podstawie a i opcje nie są zbyt drogie.

 

 

Cena... tez chyba spadl ktos z ksiezyca 660 tys To już wolę następne 3 lata przejeździć m140 za 1/3 ceny m3 i poczekać 3lata aż zejdą do tych 270-300k a i tak wrażenia z jazdy podobne w moim przypadku.

 


Zdania ekspertów są podzielone. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten żółty powyżej to chyba najbardziej beznadziejny kolor jaki można do M4 wybrać. Paskudny strasznie. Ładny żółty to speed yellow.

Aczkolwiek BMW nie słynie z ładnych aut, czy dobrych kolorów. Celowo robią paszkwile, żeby pozostałe z oferty wyglądały atrakcyjniej :D

Dziwuję się, że ktoś nie weźmie normalnego koloru i sobie nie oklei folią w jakim tylko kolorze mu się zachce, to nie dosyć, że po znudzeniu może zmienić kolor 159 kolejnych razy, to jeszcze ma zabezpieczenie.

A takie żółtko od jajka to nawet sprzedać trudniej, musztarda z majonezem.

Dopłata za takie kolory mija się z celem.

Zwłaszcza, że oklejenie może wyjść taniej niż kolory z palety Individual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

M3 jest genialne, ale skoro cena ociera się o 600 tyś to ile kosztuje M5? :shock:


Ciekawą alternatywą może być Alpina B3 i jeśli chodzi o jakąkolwiek inwestycję to raczej w tą stronę bym patrzył :wink:

Alpina zaczyna się od 90 tyś euro, a B5 od 120 tyś tym samym przy cenie 650 jest już alternatywa :wink:

No i kombi można kupić :mrgreen:


650 to już chyba kwota gdzie jakieś ciekawe niepraktyczne Prosię można przytulić? :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
M3 jest genialne, ale skoro cena ociera się o 600 tyś to ile kosztuje M5? :shock:


Ciekawą alternatywą może być Alpina B3 i jeśli chodzi o jakąkolwiek inwestycję to raczej w tą stronę bym patrzył :wink:

Alpina zaczyna się od 90 tyś euro, a B5 od 120 tyś tym samym przy cenie 650 jest już alternatywa :wink:

No i kombi można kupić :mrgreen:


650 to już chyba kwota gdzie jakieś ciekawe niepraktyczne Prosię można przytulić? :wink:

Te 600tyś to mocno wyolbrzymione a 660tyś osiągalne tylko z indiviualem. Realnie M3 f80 miałem full bez ceramiki łącznie z deską w skorze itd. W G80 mam to samo i jeszcze więcej a konfig przy zamówieniu ok 520 obecnie po podwyżkach około 540. Nie mam pakietu torowego czyli kubełków i ceramiki to dodatkowe 60tyś ale na codzień bez sensu. Poza tym mam praktycznie wszystko. M3 ma bardzo dobre ceny na tle konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jej nie sprzedam, jeżeli zamówię i kupię hehe, ja nie wiem co wam nie pasuje

Kolor w stylu kamizelek dla robotników drogowych :8)


A co do ceny, to jeszcze są rabaty i w ogóle. Natomiast przy tym budżecie, to jeśli ktoś potrzebuje 4 drzwi i 4/5 miejsc w samochodzie to spoko, ale dla chętnych na M4 zdecydowanie bym polecał 911, nawet jeśli na papierze może wyjść biedniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.